logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

A i G ARTISTIC TEAM S.C. GABRIELA WICHER, ADAM STOLTNY RYBNIK

adres UL. WODZISŁAWSKA 6, 44-210 RYBNIK
telefon
email info@cosmeticspark.pl, recepcja.cosmeticspark@gmail.com, http://cosmeticspark.pl

Opis firmy

Bliżej ciała, bliżej duszy…

Ideą powstania naszych salonów jest zaoferowanie usług na najwyższym światowym poziomie oraz zgodnie z koncepcją całościowego piękna Total Beauty, tj. stworzeniem oferty umożliwiającej zadbanie o piękno od przysłowiowych „stóp do głów”.
Sieć powstała z inicjatywy i w kooperacji z dystrybutorem profesjonalnych marek kosmetycznych – firmą Cosmetics Group, dystrybutorem wielu prestiżowych marek takich jak m.in.: Alessandro International, La Biosthetique Paris, Reviderm Skintelligence, Kleanthous, Goldeneye, Ionto Comed etc.

Nasz klient

Każdego klienta postrzegamy jako indywidualność o wyjątkowych marzeniach odnośnie własnego wyglądu i konkretnych wymaganiach. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją spełnimy Twoje oczekiwania wykorzystując nasze 30 letnie doświadczenie.

Nasze atuty

 • Profesjonalnie wyposażone gabinety kosmetyczno-fryzjerskie których wyposażenie dorównuje najwyższym, światowym standardom high tech. 
   
 • Wykwalifikowany, doświadczony personel, który regularnie poszerza swoją wiedzę podczas profesjonalnych zagranicznych szkoleń.
   
 • Preparaty dermokosmetyczne zostały wyselekcjonowane z pośród najlepszych profesjonalnych marek oudowodnionej naukowo skuteczności.
   
 • Bezpieczeństwo i higiena na 1 miejscu! W trosce o Twoje bezpieczeństwo nasze gabinety znajdują się pod stałą kontrolą pod względem idealnej sterylnościWykorzystujemy artykuły jednorazowego użytku, reszta sprzętów jest starannie sterylizowana. W trosce o naszych klientów wyposażyliśmy również salony w profesjonalne filtry oczyszczające i uszlachetniające wodę.
 •  

Oferta firmy

Piękna fryzura, fantastyczny kolor i błyszczące zdrowe włosy – to już nie tylko marzenia. Pracujemy tylko i wyłącznie na najwyższej jakości produktach firmy LA BIOSTHETIQUE PARIS. Firma ta obecna jest na światowym rynku od 50 lat
Oferujemy nie tylko zabiegi strzyżenia i koloryzacji, ale również niezrównane i jedyne w swoim rodzaju zabiegi i preparaty pielęgnujące skórę głowy i regenerujące włosy. Nasi styliści sukcesywnie biorą udział w międzynarodowych szkoleniach, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi trendami z zakresu cięć i koloryzacji. 

KOLORYZACJA 
Najnowszy system koloryzacji La Biosthetique TINT & TONE gwarantuje:

 • sensacyjną trwałość koloru
 • nieznaną dotychczas siłę pokrycia włosów
 • zdrowe i lśniące włosy dzięki udoskonalonej pielęgnacji
 • naturalny rezultat koloryzacji przewyższający oczekiwania klientów
 • 127 pięknych soczystych barw do trwalej koloryzacji i tonowania

PIELĘGNACJA WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY
LA BIOSTHETIQUE PARIS to jedyna firma na świecie posiadająca tak bardzo rozbudowany program pielęgnacji włosów i skóry głowy dostosowany do indywidualnych potrzeb i problemów klienta. Po dokonaniu dokładnej diagnozy nasi specjaliści wybiorą dla Państwa specjalistyczną metodę zapewniającą sukces pielęgnacji.

Metody i preparaty pielęgnacyjno-stylizacyjne:

 • Metoda Vitalisante – pielęgnacja dla suchej skóry głowy i suchych włosów
 • Metoda Sensitive – pielęgnacja dla wrażliwej skóry głowy i włosów
 • Metoda Stabilisante – pielęgnacja dla delikatnych, słabych włosów
 • Metoda Pellicules – pielęgnacja dla skóry głowy z łupieżem
 • Metoda Regenerante – pielęgnacja przy zaburzeniach porostu włosów
 • Metoda Energisante – witalność i zastrzyk energii dla skóry głowy i włosów
 • Metoda Normalisante – pielęgnacja normalizująca tłustą i wilgotną skórę głowy i włosy
 • Metoda Cheveux Longs – pielęgnacja długich włosów
 • Linia Structure – efektywna pielęgnacja włosów z uszkodzoną strukturą
 • Linia Biosthetics – klasyczne preparaty stylizujące oraz pielęgnujące
 • Linia Shining Divas - stylizacja połączona z nabłyszczaniem włosa

AROMASERWIS
Aromaserwis to masaż uciskowy wykonywany w salonie klientowi przed rozpoczęciem innych zabiegów. Dzięki zabiegowi zapewniamy uczucie odprężenia i niesamowitego relaksu.
Olejki eteryczne La Biosthetique stosowane podczas masażu pełnią dwie zasadnicze funkcje:

 1. Przedostają się poprzez mieszek włosowy do głębiej leżącej tkanki podskórnej. Rozprzestrzeniają się w obiegu krwionośnym i są wchłaniane przez płyn limfatyczny i komórkowy, tkankę mięśniową oraz tłuszcz. Olejki eteryczne regulują naturalne funkcje we wszystkich miejscach w które docierają.
 2. Drugie pośrednie działanie zachodzi poprzez zmysł węchu. Odbierane sygnały zapachowe odprężają organizm, zwalczają stany napięciowe. Olejki działają relaksująco na cały system nerwowy.

STRZYŻENIE
Stosowane w salonie techniki strzyżeń zgodne są z aktualnymi trendami panującymi w modzie. Dwa razy w roku nasi styliści uczestniczą w intensywnych zagranicznych szkoleniach, gdzie zapoznają się z najnowszymi trendami z zakresu strzyżenia i koloryzacji. Nasi klienci dzięki temu korzystają z usług nie tylko na najwyższym poziomie, ale również zgodnych z najnowszymi światowymi tendencjami.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

fryzjer RYBNIK, fryzjer śląskie, fryzjerstwo RYBNIK, fryzjerstwo śląskie, kosmetologia RYBNIK, kosmetologia śląskie, salon fryzjerski RYBNIK, salon fryzjersko kosmetyczny RYBNIK, salon kosmetyczny śląskie, najlepszy salon kosmetyczny śląskie, najlepszy salon kosmetyczny rybnik, najlepszy fryzjer rybnik, najlepszy fryzjer śląskie