logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Adam Springer Usługi Ogólnobudowlane GRYFICE

adres OŚCIĘCIN 9, 72-300 GRYFICE
telefon 886 356 695
email adam.springer@wp.pl, http://

Opis firmy

Świadczymy usługi kompleksowe od A do Z. Od stanów surowych aż po klucz. W głównej jednak mierze wyspecjalizowaliśmy się pod kątem wykończeń wnętrz i remontów. Praktyka zdobyta w Niemczech pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie w zakresie jakości i solidności. Po nas nikt nie musi poprawiać. Zlecone przez Państwa prace wykonamy jak dla siebie, gdyż dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. W związku z tym, że chcemy by nasza firma mogła przyczynić się do realizacji Państwa potrzeb, świadczymy również usługi doradcze. Mogą być Państwo pewni, że doradzimy najlepsze rozwiązania względem wykonywanych przez nas prac.

Oferta firmy

Zajmujemy się:
- fundamenty i wykopy
- stany surowe
- dekarstwo
- regipsy i szpachle
- zabudowy z karton gipsu
- układanie glazury i terakoty
- układanie parkietów i paneli
- malowanie

Oczywiście to tylko część z usług, które jesteśmy w stanie wykonać. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń. Z nami nie stracisz.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

adam springer gryfice, uslugi ogolnobudowlane adam springer, uslugi ogolnobudowlane springer gryfice, najlepsze uslugi ogolnobudowlane gryfice, najlepszy budowlaniec w gryficach, firma budowlana gryfice, najlepsze fundamenty gryfice, wylanie fundamentu gryfie, wykopy w ziemi gryfice, najlepsze wykopy gryfice, dekarstwo gryfice, najlepszy dekarz gryfice, regipsy gryfice, szpachlowanie gryfice, firma co szpachluje gryfie, malowanie budowlane gryfice, malowanie wewnatrz gryfice, malowanie wnetrz gryfice, malowanie w gryficach