logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Auto Estetyka Jarosław Mazurkiewicz

adres UL. Krakowska 82, 38-400 Krosno
telefon 513 911 619
email j.mazurkiewicz@auto-estetyka.pl, http://www.auto-estetyka.pl/

Opis firmy

Firma Auto Estetyka,  zajmuje się usługami w zakresie napraw estetycznych typu Smart Repair, jak również profesjonalną kosmetyką samochodów.
Innowacyjność i zastosowanie nowych technik pozwalają na obniżenie kosztów i skrócenie czasu realizacji usług w stosunku do tradycyjnych napraw.
       Przy współpracy z partnerską firmą gwarantujemy Państwu usługi najwyższej jakości, jak również  satysfakcję z wykonanych usług. W naszych usługach wykorzystujemy profesjonalne narzędzia i systemy duńskiej firmy, która od ponad dwudziestu lat jest liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie Smart Repair i Auto Detailingu.
Nasza oferta skierowana jest do właścicieli komisów aut, firm leasingowych, autoryzowanych salonów samochodowych oraz klientów indywidualnych.
     

                Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Oferta firmy

Usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania
  
      Usuwanie wgnieceń metodą PDR (Paintless Dent Repair) jest sposobem na usunięcie niewielkich wgnieceń karoserii samochodu bez konieczności lakierowania uszkodzonego elementu. Metodę tę stosuje się głównie do uszkodzeń spowodowanych gradobiciem, aktów wandalizmu, szkód parkingowych i innych.
Głównymi zaletami tej techniki jest zachowanie oryginalnej powłoki lakierniczej, krótki czas wykonania usługi oraz konkurencyjna cena w stosunku do tradycyjnych metod naprawy. Technologia ta jest przyjazna środowisku.

Naprawy Smart Repair

SMART REPAIR, czyli Small and Medium Area Repair Technology to estetyczne naprawy drobnych uszkodzeń wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Usługi te polegają na renowacji, tuszowaniu oraz barwieniu uszkodzonych elementów, a ich głównym celem jest przywrócenie walorów estetycznych samochodu.

Usługi tego typu charakteryzują się krótkim czasem realizacji, minimalizacją kosztów oraz brakiem konieczności demontażu naprawianego elementu.

Usługi Smart Repair:

- naprawa uszkodzeń i odbarwień powierzchni plastikowych i winylowych

- spawanie plastików

- klejenie przedniej szyby- usuwanie tzw. pajączków

Auto Detailing
 
AUTO DETAILING to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zabieg ten podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłużając jego żywotność oraz zwiększając wartość rynkową samochodu.

        Auto Detailing jest procesem bardziej dokładnym i szczegółowym w porównaniu do tradycyjnego mycia  na myjni samochodowej. Podczas tego zabiegu usuwane są wszelkie rodzaje zanieczyszczeń: zanieczyszczenia drogowe, pył z klocków hamulcowych, plamy ze smoły i asfaltu, lotna rdza, ptasie odchody, ślady po insektach, plamy z żywic syntetycznych i naturalnych, soki z drzew oraz wszelkie zanieczyszczenia mechanicznie. Profesjonalne preparaty używane  w naszym serwisie pozwalają na bezpieczne i dogłębne usunięcie każdego zanieczyszczenia

Usługi Auto Detailing:
            
         - czyszczenie tapicerki materiałowej 
   
     - czyszczenie i konserwacja elementów plastikowych winylowych
 
      - profesjonalne czyszczenie i zabezpieczanie tapicerki
       skórzanej
                                 
      - polerowanie (czyszczenie) reflektorów plastikowych
    
      - usuwanie zanieczyszczeń z karoserii
  
      - dekontaminacja lakieru (glinkowanie)
 
       - polerowanie lakieru
  
       - zabezpieczanie powierzchni lakieru

    - kompleksowe przygotowanie pojazdów do sprzedaży

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

Auto Estetyka Jarosław Mazurkiewicz, naprawy estetyczne aut Krosno, naprawy estatyczne samochodów Krosno, UL. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO 33A Krosno, innowacyjne naprawy samochodów Krosno, naprawa aut Krosno, usuwanie wgnieceń karoserii Krosno, usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania Krosno, naprawy smart repair Krosno, naprawy smart repair podkarpackie, pielęgnacja samochodu Krosno,