logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Biuro Rachunkowe Lex Conseil

adres Ul. Zana 41, 38 pokój 714, 20-601 Lublin
telefon (81) 445-86-40, (81) 536-29-48, 794522033
email biuro@biurorachunkowe-lublin.eu, http://www.biurorachunkowe-lublin.eu/

Opis firmy

Biuro rachunkowe LEXCONSEIL to przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie księgowości, podatków, prawa i kadr.

Unikalna rodzinna atmosfera przyczyniła się do współtworzenia partnerskich relacji z Klientami. Otwartość, pełne zrozumienie oraz gotowość do znajdowania nowych rozwiązań jest przez nich szczególnie doceniana. Misją Kancelarii jest pełne zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rozliczeń podatkowych w formie profesjonalnych usług audytorskich i księgowych.

Niesienie pomocy i doradztwo to najczęstsze działania podejmowane przez pracowników LEXCONSEIL.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych Klientów. Staramy się maksymalnie oszczędzać czas naszych klientów. Zdecydowaną większość czynności (również tych urzędowych) wykonujemy we własnym zakresie - nie angażując zbytnio cennego czasu Klientów.

W ramach zawieranych umów reprezentujemy naszych Klientów przed Organami Skarbowymi jako Pełnomocnicy.

Wyprowadzenie poza firmę działu księgowego oraz kadrowo – płacowego znacznie obniża koszty prowadzenia działalności gospodarczej, oszczędza czas oraz daje gwarancje bezpieczeństwa .

Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie prowadzenia biur wirtualnych. Oferujemy to co niezbędne do rejestracji jak i prowadzenia firmy. Zapewniamy profesjonalizm i bezpieczeństwo. Tobie pozwalamy skupić się wyłącznie na jej efektywnym rozwoju. Siedziba twojej firmy już nie musi być związana z miejscem zamieszkania. Wirtualne biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie pozwalające osiągnąć zamierzony efekt. Ofertę Wirtualnego Biura kierujemy zarówno do małych firm, które rozpoczynają działalność i dysponują niewielki budżetem, do tych którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej, jak i do tych firm które wybierając pakiet kompletne biuro chcą aby wszystko co związane z ich firma było prowadzone w jednym miejscu przez grupę profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się dokładnie z ofertą biura wirtualnego.

Swoje usługi wykonujemy TERMINOWO.

Obsługujemy również klientów angielsko, niemiecko i francuskojęzycznych.
Z naszą pomocą przekonacie się Państwo, że fachowa obsługa nie tylko polega na spełnieniu wymaganych prawem obowiązków, ale przede wszystkim na optymalnym wykorzystaniu informacji o sytuacji finansowej firmy. Informacje takie wsparte profesjonalnym doradztwem stworzą Państwa firmie możliwość dalszego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą, a jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową, profesjonalną i atrakcyjną cenowo współpracą - prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
 

Istniejemy, by wspomagać przedsiębiorców w ich działalności.

Oferta firmy

Brak dodanej oferty.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

usługi księgowe lubelskie, księgowość lubelskie, rachunkowość lubelskie, usługi rachunkowe lubelskie, podatki lubelskie, księgi handlowe lubelskie, książka przychodów i rozchodów lubelskie, kadry lubelskie, rozliczenia ZUS lubelskie, podatek VAT lubelskie, księgi podatkowe lubelskie, przekazy elektroniczne lubelskie, ZUS lubelskie, biuro rachunkowe lubelskie, biura rachunkowe lubelskie, usługi księgowe lublin, księgowość lublin, rachunkowość lublin, usługi rachunkowe lublin, podatki lublin, księgi handlowe lublin, książka przychodów i rozchodów lublin, kadry lublin, rozliczenia ZUS lublin, podatek VAT lublin, księgi podatkowe lublin , przekazy elektroniczne lublin, ZUS lublin, biuro rachunkowe lublin , biura rachunkowe lublin