logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

-BLACH-DEK- Kołodziej Bogusław, Usługi Dekarskie Brzesko

adres UL. WSCHODNIA 96, 32-851 JADOWNIKI
telefon 12 415 86 24, 508-152-597
email blachdek01@interia.pl, http://

Opis firmy

Firma Blach Dek Kołodziej Bogusław to firma działająca w branży budowlanej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Wykonywanie pokryć i wiązań dachowych.

Forma prawna firmy Firma  Blach Dek Kołodziej Bogusław to przedsiębiorstwo prywatne.

Firma posiada numer NIP 8681327308 i numer REGON 852749586, a jej siedziba mieści się pod adresem: Wschodnia 96, 32-851 Jadowniki, województwo małopolskie. Z firmą Firma  Blach Dek Kołodziej Bogusław skontaktujesz się telefonicznie 

Oferta firmy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej praktyce jesteśmy w stanie wykonać obróbki blacharskie na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i technologii.
 
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym montażem rynien na Państwa zlecenie. Jesteśmy profesjonalni i rzetelni zaś nasze usługi cieszą się zainteresowaniem i zaufaniem, czego dowodem mogą być liczne referencje.
 
W ramach naszej działalności podejmiemy się fachowego i terminowego montażu i założenia pokryć dachowych zarówno z dachówek jak i z blachy. Służymy fachowym doradztwem oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.
 
W ramach naszej działalności dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej praktyce jesteśmy w stanie wykonać montaż okien dachowych na najwyższym poziomie zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
 
W ramach naszej działalności podejmiemy się wykonania podbić dachowych profesjonalnie i na czas. Korzystamy tylko z materiałów znanych i cenionych producentów z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i technologii.
 
Dzięki doświadczeniu i bogatej praktyce podejmiemy się wykonania zleceń dotyczących remontów istniejących już pokryć dachowych. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze materiałów.
 
Na zlecenie naszych klientów podejmiemy się fachowej i profesjonalnej renowacji kominów. Jesteśmy rzetelni i terminowi zaś o efektach i jakości naszej pracy świadczą rekomendacje i referencje naszych klientów.
 
W ramach naszej działalności podejmiemy się wymiany połaci eternitowych z zawartością szkodliwego azbestu. Jesteśmy szybcy i terminowi, gwarantujemy fachowe wykonanie, które nie wymaga żadnej promocji i reklamy. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

usługi dekarskie brzesko, usługi dekarskie jadowniki, sklep z art metalowymi jadowniki, remont dachów brzesko, remont dachów jadowniki, blachy dachowe jadowniki, blachy dachowe brzesko, blach-dek brzesko, naprawa dachów brzesko, najlepsze usłygi dekarskie brzesko, najlepsze usługi dekarskie jadowniki, tani remont dachów brzesko, tani remont dachów jadowniki, usługi blacharskie brzesko, usługi blacharskie jadowniki, usługi blacharskie szczepanów, usługi blacharskie gnojnik, usługi blacharskie dębno, sklep art metalowe dębno, sklep art metalowe szczepanów, najlepsze usługi blacharskie brzesko, blach dek, blach-dek, kołodziej bogusław,