logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

BOGUSŁAW KRUK -MIKROL

adres UL. JAROCIŃSKA 17, 04-171 Warszawa
telefon Tel. : 22 / 879-79-13, 0602-190-368
email mikrol@mikrol.waw.pl, http://www.mikrol.waw.pl/ www.meble-mikrol.pl www.niruchomosci-mikrol.pl

Opis firmy

 

Do małych mieszkań i dużych domów 

Niezależnie od tego czy mieszkamy w małym mieszkaniu czy w dużym domu szafa jest niezbędna! W małym mieszkaniu często spełnia kilka funkcji jednocześnie, podczas gdy w domu o dużym metrażu, w każdym pomieszczeniu może pełnić rolę ściśle dostosowaną do potrzeb. Małe mieszkania są bardzo wymagające – muszą być funkcjonalne i wygodne. Właściciele domów zwykle potrzebują więcej miejsca do przechowywania, chociażby sprzętu do pielęgnacji ogrodu i przeróżnych niezbędnych narzędzi. Niezależnie od wielkości mieszkania – szafa to najważniejszy i niezbędny element każdego miejsca. Za pomocą szafy możemy wykreować styl pomieszczenia, nadać mu indywidualny charakter. Dlatego tak ważny jest właściwy wybór! Zapraszamy!
 

 

Do wszystkich pomieszczeń 

Szafa na wymiar świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu! Nie tylko w tych tradycyjnych lokalizacjach - przedpokoju czy sypialni, ale również w kuchni czy w garażu, gdzie spełnia zupełnie inne, równie ważne funkcje. Dobrze zaprojektowana, oryginalna szafa na zamówienie może pełnić rolę doskonałego mebla w salonie lub w gabinecie. Odpowiednio zaprojektowana szafa na wymiar – świetnie sprawdzi się na poddaszu czy w łazience. Wykreuj oryginalną szafę wyposażoną w niezbędne akcesoria oraz w najbardziej pasujący do pomieszczenia rodzaj wypełnienia drzwi. Szafa Twoich marzeń może być funkcjonalnym i niepowtarzalnym elementem wystroju pomieszczenia!

 

 

Zgodnie z indywidualnymi upodobaniami

Dzięki możliwościom zastosowania różnorodnych materiałów, z których mogą być wykonane drzwi szafy i oraz dużemu wyborowi zwieńczających je profili, możemy sprawić, że szafa z drzwiami przesuwnymi stanie się elementem dekoracyjnym, kreującym całe pomieszczenie. Sięgając po obszerną gamę materiałów, z których mogą być wykonane fronty szaf – płyty laminowane, szkło, lustra, maty dekoracyjne i naturalne - odpowiednio zestawiając ich barwne powierzchnie i faktury, a także dobierając do nich profile o rozmaitych kształtach i kolorach, możemy uzyskać mebel w ulubionym i modnym stylu nadającym charakter całemu wnętrzu. Umiejętnie zaaranżowaną szafą możemy rozjaśnić, a nawet optycznie powiększyć pomieszczenie! Szafa będzie najatrakcyjniejszym akcentem naszego mieszkania! Wszystko zależy od pomysłu i wyobraźni, dzięki którym otrzymamy zamierzony efekt wyrafinowanej prostoty, powabnego stylu czy dostojnej klasyki. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Szafa na wymiar INDECO wykreuje niepowtarzalne wnętrze, jednocześnie dodając mu funkcjonalności i wygody!
 

 

Dla każdego 

Szafy INDECO są przeznaczone do każdego pomieszczenia, ale i dla każdego użytkownika. Kobieta, mężczyzna, dziecko czy nastolatek – niezależnie od potrzeb i oczekiwań szafy na zamówienie  dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Spersonalizowana szafa? Tak! Idealnie dopasowana do użytkownika, jego nawyków i gustu, a także przeznaczenia i uwarunkowań architektonicznych pomieszczenia. Doświadczeni projektanci INDECO służą swą wiedzą i doświadczeniem! Wstępny projekt i wycena zajmą kilka minut! Można też umówić wizytę projektanta w domu, który po wykonaniu dokładnego pomiaru przygotuje projekt i wycenę gratis.

 


 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze! 
Nawet najbardziej skuteczna reklama nie da nam tyle co dobra opinia Klientów, którzy do nas powracają lub polecają nasze usługi. To bezcenny kapitał i inspiracja do rozwoju. Stawiamy na udoskonalanie produktów, tak aby zabudowy INDECO służyły przez wiele lat. Trwałość systemów jezdnych jest potwierdzona na 50 000 pełnych cykli „otwarcie-zamknięcie” przy masie drzwi do 50 kg. Ich wysoką jakość potwierdza dodatkowo 5-letnia gwarancja.

 
 

JAKOŚĆ INDECO

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też na systemy jezdne INDECO przysługuje Państwu aż 5 lat gwarancji.

Gwarancja
Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też na systemy jezdne INDECO przysługuje Państwu aż 5 lat gwarancji.

Trwałość
Trwałość drzwi przesuwanych jest potwierdzona przez laboratorium badawcze INDECO na 50.000 pełnych cykli otwarcie-zamknięcie przy masie drzwi do 50 kg.


 

 
 

Oferta firmy

Okna i drzwi PCV
  • Okna PCV z profilu VEKA 5-cio, 6-cio komorowe to okna o znanej jakości. W systemie 2-szybowym U=1.0 W/mkwK, przy 3-szybach U=0.7 W/mkwK. Szyby TOP-Glass , czy okucia Roto NT solidny montaż dają gwarancję jakości i zadowolenia na lata.
Okna i drzwi drewniane
 
  • Producent POL-SKONE daje bardzo szeroką gamę okien i drzwi pokojowych i wejściowych. Duży wybór, jakość, nowoczesna technologia poparta ponad 20-letnim doświadczeniem daje satysffakcję z użytkowania tych wyrobów.
Parapety
  • Szeroka gama parapetów wewnętrznych i zewnętrznych zaspokoi każdego. Kolory, kształty, grupość - to wszystko do ustalenia.


Szafy
  • Szafy - meble na miarę, jako jedyne pozwalaja tak zaprojektować wnętrze aby było wykorzystane w 100%. Każdy może być projektantem swojej szafy czy mebli do sypialni, garderoby, gabinetu, kuchni, przedpokoju itd. Drzwi suwane, otwierane, składane z różnych materiałów dają nieograniczone możliwości. Firma INDECO, która stworzyła swój system, jest od 17 lat liderem na rynku. Być autoryzowanym przedstawicielem, jest dla naszyej firmy wyróżnieniem. Jakość wykonania i tak duża gama możliwości daje radość z użytkowania nowoczesnych mebli.Inne

 
 

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

administrowanie nieruchomościami warszawa,kompleksowa obsługa nieruchomości, obsługa wspólnot,okna warszawa, zabudowy wnęk warszawa, usługi budowlane warszawa, najlepsze Okna warszawa, najlepsze drzwi warszawa,szafy Indeco, meble na wymiar warszawa, BOGUSŁAW KRUK -MIKROL- , Okna Drzwi Parapety Warszawa, okna,drzwi z aluminium, przegrody z aluminium, ogrody zimowe, witryny sklepowe, konstrukcje z aluminium, rolety, żaluzje, rolety, żaluzje Warszawa,