logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

CENTRUM KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BEATA MARCZYK, Kosmetyka Radomsko

adres ul. Prymasa Wyszyńskiego 19/4, 97-500 Radomsko
telefon 606 135 479, 44 682 27 37
email beata_m@poczta.onet.eu, http://www.centrum-kosmetologii.pl

Opis firmy

CENTRUM KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BEATA MARCZYK to firma działająca w branży kosmetycznej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE. Forma prawna firmy CENTRUM KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BEATA MARCZYK to przedsiębiorstwo prywatne. Firma posiada numer NIP 7721210932 i numer REGON 590584403, a jej siedziba mieści się pod adresem: Moszczenica , 38-321 Moszczenica, województwo małopolskie. Z firmą CENTRUM KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BEATA MARCZYK skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 18 354-13-69. Odwiedź stronę internetową firmy CENTRUM KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BEATA MARCZYK lub wyślij wiadomość na adres e-mail.

 

 

 

Oferta firmy

Skóra rąk. Skóra naszych rąk, jest wyjątkowo narażona na różnego typu uszkodzenia. Nie trudno zgadnąć, dlaczego tak się dzieje. Gdy inne części ciała są chronione ubraniem – ręce pozostają gołe. W dodatku, to nimi posługujemy się przy wykonywaniu wszelkich czynności życia codziennego. Naskórek pokrywający nasze dłonie, jest cienki i delikatny. Dotyczy to zwłaszcza wierzchniej strony rąk. Skóra dłoni musi wytrzymać bardzo dużo. Po pierwsze, jest to kontakt z wodą. Woda i mydło wysuszają ją, a ręce myć trzeba, by eliminować niebezpieczeństwo zarażenia się czymś mniej lub bardziej kłopotliwym. Po drugie, są to detergenty, których używamy do prania, mycia naczyń, mycia okien, mycia podłóg itp. Po trzecie, są to czynniki atmosferyczne, na które nie mamy wpływu. Na skórę rąk, niekorzystnie działają promienie ultrafioletowe emitowane przez słońce. Wiatr, mróz i wahania temperatury. Pod wpływem tego wszystkiego, skóra rąk staje się szara i przebarwiona. Może być i tak, że jest szorstka i sucha. W skrajnych wypadkach może dojść nawet do widocznych zaczerwienień, uszkodzeń lub pęknięć. Aby ręce wyglądały zdrowo i atrakcyjnie, trzeba regularnie dbać o kondycję skóry. Dbamy o nią, stosując kosmetyki, które poleca Super Pharm. W sklepie tym znajdziemy specyfiki eliminujące poszczególne problemy skóry rąk.

Kosmetyki dla rąk

kremy-do-rakKosmetyki do pielęgnacji rąk, to głównie kremy. Sprzedaje się je w pudełkach lub tubkach. Te pierwsze są praktyczniejsze, ponieważ bez problemu, można z nich wybrać całą zawartość. Drugie z kolei, lepiej sprawdzają się w podróży, bo są mniejsze i lżejsze. Kremy do rąk oferowane przez Super Pharm, zawierają wiele naturalnych składników. Na wygląd i kondycję naskórka dłoni, działają takie substancje jak ekstrakt z oliwek, olejek z pestek winogron, koenzym Q10, masło shea, kozie mleko, witamina E i wiele innych. Kremy do rąk należy stosować regularnie. Tylko wtedy sprawią, że skóra na dłoniach będzie gładka, miła w dotyku, miękka i elastyczna. Wiele kosmetyków pielęgnujących skórę rąk, zawiera substancje korzystnie działające na paznokcie. Wcierane regularnie w ich powierzchnie, ograniczają takie zjawiska, jak rozdwajanie końcówek i łamanie się paznokci. Wiele kosmetyków tego typu, eliminuje specyficzne kłopoty ze skórą dłoni. Są to na przykład starzenie się skóry rąk, nadwrażliwość na czynniki zewnętrzne, suchość lub przebarwienia. Oprócz kremów, na sklepowych półkach znajdziemy maski i olejki do intensywniejszej kuracji rąk.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

centrum kosmetologii Radomsko, medycyna estetyczna Radomsko, kosmetyka ciała Radomsko, kosmetyka twarzy Radomsko, salony kosmetyczne Radomsko, odnowa biologiczna Radomsko, SPA Radomsko, najlepsza kosmetyczka Radomsko, kosmetyka ciała Łódzkie, pielęgnacja twarzy Radomsko, salony kosmetyczne Łódzkie, najlepszy salon piękności radomsko, salon piękności radomsko