logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Cmentarz Nowogard Sebastian Furmańczyk

adres ul. Cmentarna 1A, 72-200 NOWOGARD
telefon 692 354 065
email , http://zp.furmanczyk.com.pl/

Opis firmy

tych trudnych dla państwa chwilach jesteśmy by pomóc z organizować kompleksową usługę pogrzebową zaczynając od zabrania ciała z domu skończywszy na ustawieniu nagrobka na grobie.

Organizujemy pogrzeby tradycyjne, ekshumacje i kremacje do grobów ziemnych oraz grobów murowanych jakie wykonujemy na państwa życzenie na terenie całego kraju . Posiadamy ponad 60 trumien w różnych wzorach i kolorach oraz urny ceramiczne, metalowe i drewnianej znanej w świecie firmy niemieckiej  www.PLUDRA-FRANKFURT.de  której jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami na Polskę. Nasze pracownie florystyczne w kwiaciarniach przygotują na państwa życzenie wieńce i wiązanki pogrzebowe.  Zapewniamy odzież żałobną oraz miejsce do przygotowywania ciał do pogrzebu. Posiadamy 3 pojazdy specjalistyczne do przewozu zmarłych na terenie całego kraju, europy i świata. Posiadamy własną chłodnie do przechowywania ciał co pozwoli państwu na zaplanowanie pogrzebu w wygodnym dla państwa terminie.

W ofercie posiadamy nagrobki granitowe oraz dodatki do nagrobków. Ławki, fotografie na porcelanie, metaloplastyka, wazony, lampiony i wiele innych. Wykonujemy parapety granitowe, blaty kuchenne, posadzki, schody  elewacje oraz kostkę granitową. Jesteśmy bezpośrednim importerem gotowych nagrobków polskiego producenta w Chinach www.hybiak.pl. Co  zapewnia atrakcyjną cenę przy bardzo wysokiej jakości nagrobków.

Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h

Oferta firmy

Brak dodanej oferty.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

cmentarz Nowogard, cmentarz zachodniopomorskie, cmentarz komunalny Nowogard, cmentarz komunalny zachodniopomorskie, centaralny cmentarz Nowogard, cmentarze wojenn polska, cmentarze wojenne zachodniopomorskie