logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

CUPER JANUSZ ”TEXMAJ”

adres UL. Zawady 26, 05-085 Kampinos
telefon 604 061 351
email texmaj@wp.pl, http://www.centrum-ogrodzeń.pl/

Opis firmy

Firma Centrum Ogrodzeń z siedzibą w Zawadach (40 km od Warszawy - woj. mazowieckie) jest obecna na polskim rynku już od ponad 15 lat.

Specjalizujemy się kompleksowym wykonawstwem ogrodzeń oraz balustrad, konstrukcji stalowych, tj. wiaty, kasetony, tablice świetlne pod reklamy, banery.


Wykonujemy usługi z zakresu prac spawalniczo-ślusarskich. Wykonane przez nas produkty jesteśmy w stanie skutecznie zabezpieczyć przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących korozję.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług. Jeśli jednak któryś z wyrobów wyda Ci się interesujący - skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, pomożemy wybrać wzór, doradzimy jak i co przygotować.

Oferta firmy

* OGRODZENIA SYSTEMOWE
* BRAMY, FURTKI, PRZĘSŁA
* SIATKI, PANELE, AKCESORIA
* AUTOMATYKA DO BRAM
* SIATKI I PANELE

Nasza firma zajmuje się również kompleksowym montażem ogrodzeń, bram, automatyki w zależności od życzeń klientów. Nie musisz już dokonywać pomiarów, szukać kilku fachowców do pomocy przy stawianiu ogrodzenia oraz martwić się o materiał. Nasza firma po indywidualnych ustaleniach z klientem zajmie się wszystkim
od A - Z. Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły realizacji budowy zaproponowane przez klientów.

Proponujemy państwu kilka rodzai kominków, które umilają czas w ogrodzie. Można do nich zainstalować ruszt spodni, ruszt do opiekania, grill obrotowy oraz można zakupić narzędzia kominkowe. Podstawowa konstrukcja kominkowa jest z betonu, a przestrzeń gdzie jest wysoka temperatura jest chroniona płytami żaroodpornymi. Instrukcje montażowe są dodawane z każdym kominkiem. Kominki można uzupełnić różnymi rodzajami ławek i stołów, które można również znaleźć w naszym asortymencie.

Proponujemy również elementy architektury ogrodowej. Chodzi o okrągłe, sześcioboczne i czworoboczne wazony o różnych rozmiarach z powierzchnia niektórych dostępnych u nas ogrodzeń (system haklik, łamany), doniczki do kwiatków, stoły ogrodowe, piaskownice dla dzieci, schodki i lampy ogrodowe oraz inne elementy architektury ogrodowej, tworzące spójna całość z ogrodzeniem.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

bramy Kampinos, montaż i wykonawstwo ogrodzeń Kampinos, balustrada Kampinos, pustak łupany Kampinos, przęsło Kampinos, furtka Kampinos, elementy betonowe Kampinos, budowa reklam i baner Kampinos, konstrukcje stalowe Kampinos, kasetony świetlne Kampinos, furtki Kampinos, ogrodzenia kute Kampinos, panelowe Kampinos, przęsła Kampinos, budowa konstrukcji pod reklamy Kampinos, balustrady Kampinos, podmurówka betonowa Kampinos, bramy przesuwne Kampinos, skrzydłowe, montaż ogrodzeń Kampinos, kasetony podświetlane Kampinos, usługi spawalnicze Kampinos, usługi ślusarskie Kampinos, tanie barierki Kampinos, tanie zadaszenia Kampinos, ślusarstwo budowlane Kampinos, tanie kominki ogrodowe Kampinos, tanie figurki ogrodowe Kampinos