logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

-AUTO-GAS CENTRUM- SZUMIŁA DARIUSZ Wołomin

adres MOSTÓWKA 22, 05-200 WOŁOMIN
telefon 602527510
email gaz@autogascentrum.pl, http://www.autogascentrum.pl

Opis firmy

Firma " DEKIPOL-BUD" to przedsięwzięcie rodzinne. Dzięki zdobytej wiedzy doświadczeniu i skuteczności w działaniu świadczymy usługi najwyższej jakości tylko w taki sposób abyś poczuł się całkowicie zadowolony.

Siedziba firmy to MOSTÓWKA 22 Tutaj posiadamy profesionalny warsztat w którym realizujemy zlecenia najbardziej wymagających klientów.

Najważniejsze jest dla nas osiągnięcie Twojego zadowolenia. Bliższych informacji o naszej specjalizacji dowiesz się w dziale oferta.

Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi możliwościami terminami realizacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu za pomocą formularza kontaktowego bądź

Przekonaj się samodzielnie jak uczciwa jest nasza oferta.

 

Oferta firmy

Oferta Servis Holenderskich instalacji lpg

Naprawa - Servis holenderskich instalacji lpg

KOLTEC-NECAM,AG,VIALLE,PRINS,Icom-JTG

CZYSZCZENIE UKŁADÓW LPG

PRZEDŁUŻANIE ŻYWOTNOŚCI

SERVIS I DIAGNOSTYKA KAŻDY TYP INSTALACJI LPG

Lovato,Emmagas,Tartarinitagas\seqent\TEC99Pro,Omvl DreamXXI,Bigas,Lovtec,Autronic,Elpigas,Tomasetto,Landi,Zavoli,BRC24\56,Bedini,Leonardo,AEB,Zenit,Protektor,KME,Diego,Stag50\100\150\200\300\4\,PrinsVSI,EmmaGas,CS-03,Ramzus,Sirocco,Elpigaz,Stella,Elisa,Bingo,RomanoRIS,AutronicMistral ,Landi-renzo omegas I\II....ITP

 

Regenerujemy praktycznie wszystkie instalacje LPG dostępne na rynku auto-gazu.

Masz problem z diagnozą? Możesz się umówić na komputerową diagnostykę instalacji:

NECAM, KOLTEC, AG-SGI, AG-DGI,Vialle i inne.

Możliwość serwisu tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty.

Kontakt telefoniczny: 501-395-240

Montujemy instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu firmy STAG-300,STAG-4,PLUS,ISA2,PREMIUM.

 


 
Zminiaturyzowany mikroprocesorowy sterownik wtrysku gazu. Nowoczesna, zaawansowana technologicznie konstrukcja, bazująca na niezawodnej i sprawdzonej wersji STAG-300.

Oprogramowanie wyposażone w opcje dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe do 4 cylindrów, w tym: turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. Wbudowany emulator wtryskiwaczy benzyny zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-4 współpracuje z oprogramowaniem AcGasSynchro.

 

Zalety i funkcje sterownika STAG-4:


» niewielkie gabaryty sterownika,

» możliwość ręcznej korekty parametrów pracy, w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz korekta  i podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych,

» intuicyjny sposób kalibracji sterownika,

» całkowicie wodoszczelna obudowa,

» niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,

» automatyczne przełączanie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowane dźwiękiem)

» przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,

» wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,

» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrotowy na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,

» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 4,

» sterownik współpracuje ze wszystkimi reduktorami i wtryskiwaczami gazu

» dostępny z końcówkami wtryskiwaczy gazu typu: RAIL, VALTEK, REG, ZAVOLI

 

STAG-300 premium {NOWOŚĆ)


STAG-300 premium, to sterownik nowej generacji, wyposażony w Inteligentny System Autokorekcji ISA. System ten pracuje na podstawie monitorowanych na bieżąco korekcji krótko i długoterminowych STFT i LTFT. STAG-300 premium za pomocą STAG-OBD ADAPTER-a komunikuje się z każdym samochodowym systemem OBD II i EOBD (nie tylko CAN), co poza standardowymi parametrami umożliwia również odczytywanie korekcji ECU silnika. 
Zastosowane w sterowniku STAG-300 premium rozwiązania, zapewniają bardzo precyzyjne dawkowanie paliwa i optymalizację proporcji mieszanki dostającej się do cylindrów. Jej skład jest dobierany nie tylko na podstawie informacji o czasie wtrysku benzyny jak w innych sterownikach gazowych, ale ściśle dostosowany do bieżących korekcji sterownika benzynowego podczas jazdy na gazie (nie tylko podczas kalibracji).
STAG-300 premium, został wykonany w technologii plug and drive oraz user friendly, co oznacza, że jego montaż oraz użytkowanie jest niezwykle proste. Po dokonaniu pierwszej kalibracji podczas montażu, STAG-300 premium dostosowuje się samodzielnie, w czasie rzeczywistym, podczas normalnego użytkowania pojazdu. Daje to gwarancję, że zasilany gazem LPG/CNG silnik pracuje zawsze w zakresie swoich optymalnych, ustawionych fabrycznie parametrów, analogicznie, jak w przypadku zasilania benzyną.
Do tej pory żaden z dostępnych na rynku sterowników wtrysku gazu nie gwarantował tak pełnej i doskonałej integracji z fabrycznym systemem zasilania pojazdu, jak jest to możliwe dzięki STAG-300 premium.
Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do  8. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 premium współpracuje z oprogramowaniem AcGasSynchro.

Minikit z elektroniką STAG 300 premium kompletowany jest z mechaniką o wysokiej jakości, taką jak  nowa listwa wtryskową Valtek typ 34, którą cechuje szybka reakcja na sygnał sterujący. Pozwala to na precyzyjne dawkowanie gazu. Dzięki ulepszonej konstrukcji zwiększyła się także trwałość listwy (przebieg do 50 tyś km) i 3 lata gwarancji na sterownik lpg.

 

STAG-300 plus

 
Mikroprocesorowy sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-300 plus, powstał na bazie sprawdzonego i niezawodnego układu STAG-300. Zmodernizowany sterownik wyposażony jest w unowocześnione oprogramowanie z dodatkową mapą graficzną 3D, umożliwiającą precyzyjne dawkowanie wtrysku gazu w zależności od prędkości obrotowej silnika. Urządzenie posiada opcję dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy, w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz możliwość podgrzewania wtryskiwaczy gazowych. Rozszerzenie oprogramowania sterownika o dodatkowe funkcje precyzyjnego dawkowania wtrysku gazu sprawia, że samochody z instalacją opartą na sterowniku STAG-300 plus, spełniają normy emisji spalin Euro 5. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do 8, w tym: turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 plus współpracuje z programem AcGasSynchro. Zaawansowana technologia wykonania wyrobu jest gwarancją niezawodności STAG-300 plus.


Zalety i funkcje sterownika STAG-300 plus:

» mapa graficzna 3D, korekcja od obrotów silnika, wizualizacja graficzna i cyfrowa,
» filtr sygnałów obrotów silnika,
» typ sterowania wtrysków,
» max obciążenie silnika,
» podgrzewanie wtryskiwaczy,
» próg odcinania dotrysków,
» dodatkowe ustawienia wtryskiwaczy gazowych,
» nowe algorytmy pracy na CNG,
» dokładny pogląd parametrów pracy na oscyloskopie,
» intuicyjny sposób kalibracji sterownika,
» całkowicie wodoszczelna obudowa,
» niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,
» automatyczne przełączanie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowane dźwiękiem)
» przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,
» wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,
» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrot. na poziomie identycznym
   jak przy zasilaniu benzyną,
» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5,
» sterownik współpracuje ze wszystkimi reduktorami i wtryskiwaczami gazu 
» dostępny z końcówkami wtryskiwaczy gazu typu: RAIL, VALTEK, REG, ZAVOLI, 
» 3 lata gwarancji na elektronikę stag.

 

Montujemy też tradycyjne instalacje pierwszej ,drugiej ,trzeciej generacji, czyli podciśnieniowa i elektroniczna z elektroniką analogową i cyfrową. Firmy "LOVATO",elektronika firm:AC,AEB,AUTRONIC,KME.

 

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

dekipol bud szumiła dariusz, dariusz szumiła wołomin, dariusz szumiła mostówka, stacja instalacji lpg wołomin, przerobienie auta na gaz wołomin, auto na gaz wołomin, naprawa instalacji gazowej wołomin, naprawa instalacji lpg wołomin, regeneracja instalacji lpg wołomin, diagnostyka instalacji gazowej wołomin, diagnostyka instalacji lpg wołomin, sekwencyjny wtrysk gazu wołomin, sterownik wtrysku gazu wołomin, samochodowa stacja lpg, podcisnieniowa instalacja lpg wołomin, elektroniczna instalacja lpg wołomin