logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

- DZIKA RÓŻA - PRACOWNIA FLORYSTYCZNA EWA SZUMIŃSKA

adres UL. KS. MICHAŁA LEWKA 19, 42-600 TARNOWSKIE GÓRY
telefon 503 840 400
email ewa.szuminska@onet.pl, http://www.dzikaroza.slask.pl

Opis firmy

Kwiaciarnia Tarnowskie Góry

Witamy Cię serdecznie na stronie internetowej przedstawiającej ofertę pracowni florystycznej. Już przed zapoznaniem Cię z dokładną propozycją naszej firmy pragniemy poinformować Cię, iż funkcjonuje ona nie tylko jako pracownia florystyczna. Prowadzimy również zajęcia ceramiczne, a także powszechnie znani jesteśmy jako jedna z najprężniej działających kwiaciarni w Tarnowskich Górach. Zapoznaj się teraz z naszą dokładną ofertą i skontaktuj się z nami, abyśmy spełnili wszelkie Twoje oczekiwania!

Poznaj naszą ofertę

Posiadając ogromne doświadczenie w zakresie układania pięknych kompozycji kwiatowych oferujemy naszym Klientom bardzo szeroki zakres usług florystycznych. Przygotujemy dla Ciebie bukiet ślubny, wiązankę żałobną, jak i bukiet kwiatów na każdą inną okazję. Cechuje nas oryginalność oraz nieszablonowość, dzięki czemu wszystkie przygotowywane przez nas bukiety kwiatów są atrakcyjne dla oka. Przekonaj się o tym i już teraz zamów kwiaty w naszej kwiaciarni!

Zależy nam również na tym, abyś wiedział, iż w zakresie usług świadczonych przez naszą pracownię florystyczną jest również prowadzenie zajęć ceramicznych. To z nami nauczysz się tworzyć piękne ceramiczne anioły, czy też jakiekolwiek inne przedmioty, jakie sobie tylko wymarzysz! Uwierz, że to nie tylko wspaniała umiejętność, ale też doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu!

Przyszłych nowożeńców poinformować pragniemy, iż zajmujemy się również przystrajaniem Kościołów oraz sal weselnych. Jeśli chcesz, aby Twój Ślub i Twoje wesele odbyły się w pięknym otoczeniu, to już teraz zadzwoń do nas i zapytaj o naszą ofertę!

Dlaczego warto wybrać naszą kwiaciarnię?

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, którzy w całości oddają się swojej pracy. Przygotowywanie kompozycji kwiatowych czy też prowadzenie zajęć ceramicznych jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Działamy szybko i sprawnie, dzięki czemu zawsze liczyć możesz na to, że Twoje zamówienie zrealizujemy w ekspresowym tempie. Pragniemy również zauważyć, że w naszej pracowni nabędziesz zawsze świeże kwiaty, które Twoje mieszkanie ozdabiać będą przez długi okres czasu. Zaufaj, jeśli zdecydujesz się na pierwsze odwiedzenie naszej kwiaciarni, to zawsze ochoczo będziesz już do niej wracał. Czekamy na Ciebie!

Gdzie znajduje się nasza pracownia?

Nasza pracownia znajduje się dogodnej lokalizacji, tuż przy zabytkowej Dzwonnicy. Znajdziesz nas przy ulicy Lewka 19. Zapraszamy!

Oferta firmy

Brak dodanej oferty.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

najlepsza kwiaciarnia tarnowskie góry, tarnowskie gory kwiaty, dzika roza pracownia florystyczna, pracownia florystyczna tarnowskie gory, dekoracja kosciolow tarnowskie gory, dekoracja samochodow slubnych tarnowskie gory, dekoracja sal weselnych tarnowskie gory, warsztaty ceramiczne tarnowskie gory, wyroby ceramiczne tarnowskie gory, zdobienie kościołów tarnowskie gory, zdobienie aut do slubu tarnowskie gory, zdobienie samochodow slubnych tarnowskie gory, zaprojektowanie wystroju tarnowskie gory, zdobienie kwiatami tarnowskie gory, najlepsze kwiaty ciete tarnowskie gory, kwiaty ciete tarnowskie gory, kwiaty ozdobne tarnowskie gory, kwiaty sztuczne tarnowskie gory