logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

EL-INSTAL GRZEGORZ FRYDECKI Bieruń

adres Granitowa 15 lok. 3, 43-155 Bieruń
telefon 604202651
email Formularz kontaktowy na WWW, http://www.frydecki.pl

Opis firmy

Wykonujemy instalacje elektryczne, instalacje alarmowe, instalacje odgromowe, instalacje telewizji przemysłowej CCTV, pomiary elektryczne - okresowe i odbiorcze, montujemy profesionalne systemy alarmowe, monitoring i powiadomienia GSM na terenie całego Śląska.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dużą dokładnością i precyzją , aby nasza praca zapewniła klientowi i bezpieczeństwo i satysfakcję z solidnie wykonanej pracy - pomiary elektryczne.

Przy konstruowaniu oferty zawsze zwracamy uwagę na indywidualne wymagania klienta. Współpracujemy z producentami najwyższej klasy marek i dostosowujemy ofertę do szczegółowych zaleceń usługobiorcy - instalacje elektryczne.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób zamożnych, ale także do tych którym względy finansowe nie pozwalają na zastosowanie najdroższych i najbardziej zaawansowanych technologii. W takich sytuacjach stosujemy proste i mniej kosztowne, ale zawsze skuteczne rozwiązania techniczne - monitoring GSM.

Oferta firmy

Fachowy elektryk:

 1. Montuje w gniazdkach fazę z lewej strony.
 2. Pojedyncze gniazdko montuje zawsze bolcem do góry.
 3. Używa odpowiednich narzędzi do odpowiedniego zadania, np. nie ściąga izolacji kombinerkami.
 4. Dobry elektryk posiada wiedzę i chętnie się nią podzieli.
 5. Jeżeli ma nowe, lśniące, mało używane to prawdopodobnie nowicjusz, bez niezbędnego doświadczenia.
 6. Jeżeli ma stare, zdezelowane, połamane, z uszkodzoną izolacją itp to świadczy, że jest niechlujny i można się spodziewać po nim tak samo wykonanej usługi.
 7. Narzędzia dobrego elektryka noszą ślady użytkowania ale są czyste i poukładane w torbie lub skrzynce
 8. Jeżeli elektryk posiada zadbane narzędzia, elektronarzędzia oraz przyrządy pomiarowe nowej technologii, świadczy to o tym, że elektryk ten przeznacza odpowiednią część z swoich zysków na zaopatrzenie w narzędzia, co świadczy o tym, że ma odpowiednią ilość robót, jak również o tym, że prace przez niego wykonane będą w szybszym czasie, co z kolei wiąże się z ceną za wykonanie zadania.
 9. Dobrego fachowca elektryka poznajemy po uprawnieniach elektrycznych.
 10. Dobrego fachowca cechuje rzetelność.
 11. Na obwody oświetlenia stosuje zawsze przewody 3-żyłowe lub 4-żyłowe (pomimo że oprawa nie wymaga PE)
 12. Przestrzega nakazów stosowania kolorów przewodów.
 13. Łączniki w obwodzie oświetleniowym rozłączają przewód fazowy a nie neutralny.

 

Grzegorz Frydecki - zapraszam

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

el instal grzegorz frydecki, el-instal grzegorz frydecki, el-instal bieruń, firma el instal bieruń, najlepszy elektryk bieruń, instalacje elektryczne bieruń, montaż instalacji elektrycznych bieruń, instalacje alarmowe bieruń, montaż instalacji alarmowych bieruń, instalacje odgromowe bieruń, montaż instalacji odgromowych bieruń, konserwacja instalacji odgromowych bieruń, instalacje CCTV bieruń, naprawa instalacji CCTV bieruń, naprawa instalacji alarmowych bieruń, pomiary elektryczne bieruń, dokladne pomiary elektryczne, montaż systemów alarmowych bieruń, montaż monitoringu bieruń, monitoring GSM bieruń, automatyka bieruń, domofony bieruń, naprawa domofonu bieruń