logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

-EWOJ- EWA MIAZEK, Kawiarnia Łódź

adres AL. MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 61, 90-329 ŁÓDŹ
telefon 509 264 324
email ewa.miazek@op.pl, http://www.kawiarnia-lodz.com.pl/

Opis firmy

Dobra kawiarnia pozwala gościom na relaks, zapewniając im pyszną kawę o bogatym aromacie, smakowite desery i chwilę prawdziwego odpoczynku. Jeśli marzą Państwo właśnie o takim miejscu, polecamy wizytę w naszej kawiarni w Łodzi.


Kawiarnia nasza uważana jest za miejsce zarówno spokojne, jak i romantyczne. Mogą w nim Państwo odpocząć od miejskiego zgiełku w otoczeniu egzotycznej roślinności i przy wspaniałym aromacie świeżej kawy. Do tego polecamy nasze atrakcyjne desery i przekąski, które są przyrządzane bezpośrednio przed podaniem, co nadaje im wspaniały i niezapomniany smak.

Specjalnością naszej kawiarni jest szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną. Oferujemy również wyśmienitą mozaikę owocową z lodami. Na upalne dni szczególnie polecamy pyszne desery lodowe z dodatkami (do wyboru według uznania Klienta). Ponadto w naszym menu znajdą Państwo smacznenaleśniki na słodko (z brzoskwiniami, dżemem lub pudrem, serem i rodzynkami), a także – dla osób preferujących zdrowy tryb życia – naleśniki z pieczarkami lub ze szpinakiem. Oferta weekendowa jest uzupełniona o takie smakowitości, jak banan w cieście i ananas w cieście.

Oferta firmy

W ofercie między innymi:

- pyszna kawa (różne rodzaje),

- szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną,

naleśniki (z pieczarkami lub szpinakiem, na słodko: z brzoskwiniami,

  z serem i rodzynkami, z dżemem lub pudrem dla młodszych Klientów),

- w ofercie weekendowej: banan w cieście, ananas w cieście.
 

W naszej kawiarni można zorganizować:

- spotkania,

imprezy okolicznościowe do 30 osób (z okazji chrzcin, komunii,

   urodzin zarówno dla dorosłych, jak i dzieci – kinder bale,

   przyjęcia z okazji rocznic, szkolenia).
 

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

ewoj ewa miazek, ewa miazek łódź, ewoj łódź kawiarnia, kawiarnia ewoj łódź, najlepsza kawiarnia w łodzi, przepyszna kawiarnia łódź, kawa łódź, pyszna kawa łódź, szarlotka na ciepło łódź, lody łódź, naleśniki łódź, organizacja spotkań łódź, imprezy okolicznościowe łódź, organizacja imprez łódź, organizacja rocznicy łódź, organizacja urodzin łódź