logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Zajazd SŁONECZNY w Donosach

adres Donosy 133, 28-500 Kazimierza Wielka
telefon 41 35 24 391
email zajazdsloneczny@op.pl, http://www.sloneczny.com.pl

Opis firmy

"Zajazd Słoneczny" Hotel & Restauracja

Zajazd "Słoneczny" mieści się w miejscowości Donosy 2 km od Kazimierzy Wielkiej, przy drodze Busko - Kazimierza Wielka - Kraków.

Od kilku lat stale rozwijany stanowi teraz miejsce często odwiedzane zarówno przez przejeżdżających tędy podróżnych jak i mieszkańców Donos i sąsiedniej Kazimierzy Wielkiej.

Oferta firmy

,Zajazd "Słoneczny" mieści się w miejscowości Donosy 2 km od Kazimierzy Wielkiej, przy drodze Busko - Kazimierza Wielka - Kraków. Od kilku lat stale rozwijany stanowi teraz miejsce często odwiedzane zarówno przez przejeżdżających tędy podróżnych jak i mieszkańców Donos i sąsiedniej Kazimierzy Wielkiej. Oferta zajazdu jest głównie kuchnia polska i organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych (wesel , chrzcin, "osiemnastek", imienin itp.), a także komfortowe pokoje hotelowe: 2, 3 oraz 4 osobowe w tym specjalny pokój dla nowożeńców. Naszym niewątpliwym atutem jest rozbudowana oferta gastronomiczna - przykładowe menu wraz z cenami w dziale oferta. Wybudowana na planie półkola sala taneczna sprawia że każde wesele jest u nas niepowtarzalne. Lokal jest klimatyzowany. W sezonie letnim do dyspozycji gości taras.

Pokoje hotelowe

W Zajeździe Słonecznym do dyspozycji Państwa oddajemy komfortowe pokoje hotelowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę (WC, prysznic). Dysponujemy łącznie 24 miejscami noclegowymi w pokojach 2 , 3 i 4 osobowych, w tym specjalny pokój dla nowożeńców. O szczegóły dotyczące rezerwacji o raz cen prosze pytać pod numerami telefonów dostępnymi w dziale kontakt.

Nasze atuty:

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Stabilne, przystępne ceny
  • Znakomita kuchnia
  • Fachowy personel

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

zajazd sloneczny donosy, najlepszy zajazd donosy, zajazd w donosach, kwatera w donosach, najlepszy nocleg donosy, hotel donosy, najlepszy hotel donosy, restauracja donosy, najlepsze posiłki przy drodze donosy, organizacja przyjęć donosy, imprezy okolicznosciowe donosy, najcudowniejsze posilki donosy, kuchnia regionalna donosy, najlepsze cieple posilki donosy, noclegi świętokrzyskie, motel w donosach, motel w województwie świętokrzyskim, zajazd kazimiera wielka, zajazd słoneczny, noclegi w donosach, pokoje do wynajęcia w donosach