logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Foto Studio Hexa Usługi Fotograficzne Waldemar Burcek -opolskie-

adres pl. Żeromskiego 5, 47-100 Strzelce Opolskie
telefon tel: 77 461 24 59 kom: 605 225 777 fax: 77 461 24 59
email info@fotostudiohexa.pl, http://www.fotostudiohexa.pl

Opis firmy

Firma działa od 1997 roku.
Dla naszej firmy zawsze priorytetem jest jakość wykonywanych usług-zdjęć.
Zdjęcia wykonujemy w pełni profesjonalnym sprzętem -aparaty Canon serii ds i cała gama optyki klasy L co gwarantuje , że Wasze zdjęcia są technicznie na bardzo wysokim poziomie.
Posiadany sprzęt oraz doświadczenie pozwalają nam podjąć niemal każde wezwanie..
Własne laboratorium, drukarka wielkoformatowa, urządzenia do produkcji fotogadżetów, stacje graficzne, sprawiają , że jesteśmy niezależni od innych i sami decydujemy i odpowiadamy za nasz produkt od momentu fotografowania do wydania gotowego produktu.
Wszystko to sprawia ,że możemy dla naszych klientów wykonać usługę w pełni kontrolując jakość i w razie konieczności wykonać ją w trybie expresowym.

Oferta firmy

Kim jesteśmy?


Kilkunastoletnie doświadczenie w branży fotograficznej, udział w warsztatach, szkoleniach, setki realizacji, bogate portfolio. A do tego profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy oraz urządzenia, które umożliwiają nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasze Foto Studio Hexa oferuje kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych. Fotografia to dla nas coś więcej niż pasja. To sposób na życie.

Co oferujemy?

W naszym laboratorium fotograficznym wyposażonym w minilab Noritsu oferujemy ekspresowe wykonanie zdjęć na materiałach kodaka z możliwością zamawiania zdjęć online. Zajmujemy się wieloma dziedzinami fotografii, ale do tych najważniejszych należą m.in. fotografia ślubna i produkcja filmowa, obsługa imprez firmowych oraz biznesowych. Ponadto oferujemy usługi związane z obróbką plików cyfrowych od reprodukcji starych fotografii, profesjonalny retusz zdjęć i projekty graficzne.

Ponadto dysponując Epsonem Stylus Pro o szerokości 60cm realizujemy wydruki wielkoformatowe i dowolnej długości. Korzystamy z papieru i płótna firmy Ilford, Fomei i oryginalnych tuszy Ilford, które gwarantują pełną kontrolę i wydruk najwyższej jakości.

Profesjonalny sprzęt

Posiadamy dwa studia, które są wyposażone w najwyższej jakości systemy oświetleniowe. Dzięki temu możemy zrobić każde zdjęcie, nietypową sesję fotograficzną wymagającą wiedzy i doświadczenia, a przy tym kameralnego klimatu, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, portrety, fotografie biznesowe, zdjęcia reklamowe, sesje ciążowe, rodzinne, noworodkowe, akty artystyczne, portfolia modelek, sesja ślubna opolskie oraz wiele innych.  Fotografujemy w całym województwie opolskim. Zapraszamy do współpracy

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

Foto Studio Hexa Usługi Fotograficzne Waldemar Burcek, fotograf śląskie, fotograf ślubny opolskie, foto studio opolskie, laboratorium fotograficzne opolskie, wydruki wielkoformatowe opolskie, sesja ślubna opolskie, plener opolskie, studio opolskie, fotoreportaże opolskie , zdjęcia reklamowe opolskie, zdjęcia studyjne, zdjęcia w plenerze, foto książki, video usługi oposlkie, usługi fotograficzne opolskie śląskie, fotograf opolskie śląskie, sesja ślubna w studio opolskie, sesja ślubna w plenerze opolskie, fotoreportaże opolskie, zdjęcia reklamowe opolskie, najlepszy fotograf opolskie, zdjęcia identyfikacyjne do dokumentów opolskie, zdjęcia studyjne opolskie, NIP 7561033302,