logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Górecki Sebastian AS-MED SKLEP ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO Konin

adres ul. Wiśniowa 10 Sławsk, 62-586 Rzgów
telefon 782 254 203
email sklep.asmed@op.pl, biuro@as-med.net.pl, http://www.as-med.net.pl/

Opis firmy

Marka AS-MED to kolejny z powodzeniem realizowany projekt prężnie rozwijającej się firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na rozszerzenie oferty i zaoferowanie produktów będących kwintesencją luksusu i komfortu na najwyższym poziomie. Stałe poszukiwanie nowych trendów oraz zgłębianie potrzeb naszych klientów zaowocowało przygotowaniem specjalnej oferty urządzeń masujących. Po starannej analizie dostępnych na rynku tysięcy produktów, wyselekcjonowaliśmy kilka urządzeń w 100% spełniających nasze i naszych klientów wymagania.

Wysoko cenione przez nas cechy, gwarantujące zadowolenie klientów to przede wszystkim jakość wykonania, zastosowane materiały oraz niezawodność systemów masujących. Z uwagi na mało zróżnicowaną ofertę jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom ekskluzywne produkty i kompleksową obsługę.

Jesteśmy firmą silnie stawiającą na rozwój, w związku z czym stale poszukujemy nowych partnerów handlowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę iż przyszłość to najnowsze rozwiązania technologiczne, dlatego też staramy się na bieżąco poznawać najnowsze rozwiązania tego typu.

Zlokalizowanie firmy w Koninie pozwoliło nam otworzyć się na europejskie rynki, a zdobyte tam doświadczenie jak najlepiej wykorzystać w kontakcie z klientem w Polsce. Oferta marki AS-MED nie jest skierowana tylko i wyłącznie do klientów indywidualnych. Nasze urządzenia masujące świetnie spisują się w hotelach, SPA, salonach urody, salonach fryzjerskich, klubach fitness, siłowniach, salonach samochodowych, centrach handlowych, salonach meblowych i różnych korporacjach, gdzie z ich dobroczynnych właściwości może korzystać szersze grono osób. Posiadamy również rozwiązania biznesowe w postaci foteli masujących na żetony (bilon, banknoty).

Oferta firmy

Precyzyjnie skomponowana oferta marki AS-MED gwarantuje pełne zadowolenie z każdego zakupionego urządzenia. Wysokiej klasy materiały, dokładne wykończenie oraz nowoczesny design sprawiają, że nasze produkty przypadną do gustu każdej osobie. Posiadamy urządzenia masujące mogące przynieść ulgę każdej części ciała, bez konieczności wychodzenia z domu, poświęcając tylko kilka minut dziennie. Zalety produktów przez nas oferowanych zostały docenione przez specjalistów na całym świecie co potwierdza ich wysoką jakość i właściwości lecznice.

Masaż to jedna z głównych technik rehabilitacyjnych oraz odprężających, pozwala na całkowite rozluźnienie i odzyskanie równowagi duchowej. Masaże w profesjonalnych salonach pochłaniają zazwyczaj dużo czasu i pieniędzy dlatego też wiele osób z nich rezygnuje. Nasze urządzenia masujące to idealne rozwiązanie tego problemu. Pozwalające skorzystać niemal z każdej dostępnej techniki masażu i dodatkowo regulować jego intensywność. Oprócz tradycyjnych technik urządzenia przez nas oferowane umożliwiają m.in. masaż wibracyjny, terapie magnetyczną, światło terapię, terapię jonami, masaż poduszkami powietrznymi (air bags), podgrzewanie InfraRed czy terapię polem magnetycznym.

Duży wybór rodzajów masażu
Najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów
Innowacyjne rozwiązania lecznicze
Niesamowity relaks i odprężenie
Oferta marki AS-MED obejmuje luksusowe fotele masujące, maty masujące, rewolucyjne okulary do masażu oczu i skroni, urządzenia do masażu karku – świetne dla osób spędzających większość dnia przy biurku oraz kompleksowe urządzenie do leczenia prostaty. Produkty te sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu ale również jako miłe urozmaicenie oferty w hotelach, solariach, salonach urody czy innych instytucjach. Dla klientów biznesowych oferujemy specjalne fotele do masażu na żetony, bilon bądź banknoty. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł pozwolić sobie na chwilę przyjemności.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

górecki sebastian as-med, sklep zaopatrzenia medycznego konin, sklep z urzadzeniami medycznymi konin, sklep z masażerami konin, urządzenia masujące konin, sprzęt rehabilitacyjny konin, sprzęt medyczny konin, akcesoria medyczne konin, akcesoria rehabilitacyjne konin, sprzęt stornicy konin, peruki konin, protezy piersi konin, amazonki konin, materace przeciwżylakowe konin, materace antyodleżynowe konin, wkładki anatomiczne konin, wkładki ortopedyczne konin, obuwie dla dzieci konin, balkoniki konin, balkoniki dla niepełnosprawnych konin, sprzęt stomijny konin, najlepszy sklep ze sprzętem medycznym konin, najlepszy sklep ze sprzętem medycznym w koninie