logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE -GOCHA- MAŁGORZATA NOŻYŃSKA

adres SASEK MAŁY 16 A, 12-100 SZCZYTNO
telefon 501 168 630, 896 221 049
email nozynscy@interia.pl, http://www.sasekmaly.pl

Opis firmy

Nazywamy się Małgorzata i Andrzej Nożyńscy.
Wraz z dziećmi prowadzimy rodzinne gospodarstwo agroturystyczne na Pojezierzu Mazurskim. Mieści się ono w miejscowości Sasek Mały, około 10 km od Szczytna.
Od kilku lat staramy się zapewnić turystom nie tylko nocleg i bardzo dobre jedzenie ale też inne atrakcje. Organizujemy ogniska, grille, przejażdżki wozem konnym, zimą kuligi.
Nawet w słotne dni w sali rekreacyjnej można spędzić miło czas przy kominku lub grach towarzyskich. W odległosci 50 metrów od naszego domu znajduje się stadnina koni, nie dalej niż 200 metrów trzeba przejść aby znaleźć się nad brzegiem jeziora Sasek Mały lub rzeki Sawicy. Okoliczne lasy słyną z obfitości grzybów i innego runa leśnego.
Organizujemy też imprezy okolicznościowe np. bale sylwestrowe.
Sredecznie zapraszamy rodziny z dziećmi!

Oferta firmy

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne leży w malowniczej miejscowości Sasek Mały, w odległości około 10 km od Szczytna.
Zapraszamy do nas gości, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku i zapomnieć od codziennych trosk w spokojnej okolicy naszego Gospodarstwa.
Nasi Goście mogą liczyć na nocleg w komfortowych pokojach oraz pyszne i zdrowe jedzenie.
Organizujemy również ogniska, grille, zimowe kuligi i przejażdżki wozem konnym, które są nie tylko wspaniałą atrakcją i przygodą, ale także pozwalają zawierać nowe znajomości.
Podczas deszczu nasi Goście mogą spędzić czas przy kominku.
W niedalekiej odległości od naszego Gospodarstwa znajduje się stadnina koni i jezioro Sasek Mały.
Organizujemy również niezapomniane imprezy okolicznościowe.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

gospodarstwo agroturystyczne gocha małgorzata nożyńska szczytno, Noclegi Szczytno, Pokoje Szczytno, sasek mały szczytno noclegi noclegi Szczytno, noclegi Mazury, noclegi Sasek Mały, kwatery Szczytno, kwatery Mazury, kwatery Sasek Mały, pensjonat Szczytno, pensjonat Mazury, najlepszy nocleg na mazurach, cudowne spanie na mazurach, gdzie spedzic wymarzone wakacje na mazurach, piekne wakacje na mazurach