logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Całodobowy dom opieki Jantar Jarosław Szewczyk

adres LIPINY 75, 92-701 ŁÓDŹ
telefon 42 671-32-91
email , http://www.domopiekijantar.pl

Opis firmy

Dom Opieki "Jantar" powstał z myślą o osobach w podeszłym wieku, samotnych lub chorych, wymagających stałej opieki. Położony jest w okolicy malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, w niewielkiej wsi Lipiny, zlokalizowanej przy trasie Łódź-Warszawa, oddalonej od Łodzi zaledwie o kilka kilometrów.
"Jantar" to firma rodzinna, dlatego zapewnienie naszym podopiecznym atmosfery ciepła i rodzinnej bliskości jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Nasze czternastoletnie doświadczenie w zakresie opieki nad osobami starszymi i przewlekle chorymi jest nieocenionym źródłem inspiracji dla nieustannego rozwoju i polepszania jakości naszych usług.
Dom Opieki "Jantar" jest stosunkowo niewielki, możemy zaoferować gościnę zaledwie dwudziestu pięciu pensjonariuszom, lecz sprzyja to nawiązywaniu bliskich relacji zarówno pomiędzy rezydentami, jak i ich opiekunami.
Zapewniamy całodobową, profesjonalną opiekę oraz regularne konsultacje lekarskie. Rozumiemy jak ważne jest podtrzymywanie więzi rodzinnych, dlatego nie utrudniamy bliskim kontaktu z pensjonariuszami i w Domu Opieki "Jantar" goście są mile widziani o każdej porze. Posiłki przyrządzamy na miejscu z uwzględnieniem indywidualnych upodobań i diet w przypadku wskazań lekarskich. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy nowoczesną windę osobową dla osób niepełnosprawnych.
Stała współpraca ze szkołami podstawowymi w Lipinach i Nowosolnej systematycznie zapewnia naszym podopiecznym rozrywki w zakresie imprez okolicznościowych, a w trosce o ich rozwój duchowy co dwa tygodnie odprawiana jest na terenie Domu "Jantar" Msza Święta.
Lokatorzy, którym zdrowie na to pozwala, mogą korzystać z uroków spaceru wśród zieleni na specjalnie do tego przygotowanym terenie na tyłach Domu, lub cieszyć się słońcem na obszernym tarasie. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Oferta firmy

 

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

całodobowa opieka nad osobami starszymi Łódź, całodobowa opieka łódzkie ,dom opieki jantar, dom opieki Łódź, dom opieki łódzkie, dom seniora Łódź, dom seniora łódzkie, opieka nad osobami starszymi łódzkie, rodzinny dom opieki Łódź ,