logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE -HUBERT ŁAKOMIAK- Kalisz

adres Blizanówek 21, 62-814 Blizanów
telefon 604 530 630, 602 276 481, 62 751 14 55
email , http://www.lakomiak.com.pl

Opis firmy

Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Łakomiak jest przedsiębiorstwem nowoczesnym i dynamicznym, ale przede wszystkim opartym na rodzinnej tradycji i długoletnim doświadczeniu w uprawie pomidora.

Nasza firma została założona w 1976 roku przez Józefa i Grażynę Łakomiak w miejscowości Pawłówek koło Kalisza. W 1999 r. rozpoczęliśmy modernizację i rozbudowę przedsiębiorstwa, koncentrując jednocześnie większość swojej działalności w miejscowości Blizanówek koło Kalisza. Od tego momentu datuje się rozpoczęcie produkcji pomidorów na dużą skalę, na powierzchni 1,5 ha szklarni. Obecnie gospodarstwo prowadzone jest przez Huberta i Patrycję Łakomiak oraz Józefa i Grażynę Łakomiak.

Dzięki współpracy z Instytutami Naukowymi oraz z doradcami takich europejskich firm jak De Ruiter Seeds i Grodan stale pogłębiamy naszą wiedzę, co umożliwia nam wyprodukowanie najwyższej klasy owoców. cechujących się wysokimi walorami smakowymi i jakościowymi, jednolitością partii, bezpieczeństwem zdrowotnym, wybarwieniem zgodnym z zamówieniem, a w konsekwencji wysokim poziomem przygotowania produktu dla klienta.

 W związku ze wzrastającym zapotrzebowaniem na nasz towar, w 2010 r. planujemy rozbudowę przedsiębiorstwa poprzez powiększenie areału o kolejne 1,5 ha szklarni.

Oferta firmy

Produkcja pomidorów oparta jest na najnowszych rozwiązaniach i technologiach np. komputerowym systemie sterowania klimatem i nawadnianiem na podłożu wełny mineralnej firmy GRODAN, umożliwiającym stworzenie optymalnego klimatu w szklarniach oraz precyzyjne dozowanie pożywki i maksymalnie ekonomiczne zużycie nośników energii. Dzięki stosowanej przez nas ochronie biologicznej oraz wykorzystaniu trzmieli przy zapylaniu kwiatów, produkowane przez nas pomidory to produkt ekologiczny o najwyższej jakości. Zostało to potwierdzone przez liczne certyfikaty , które umożliwiły naszej firmie współpracę z zagranicznymi kontrahentami takimi jak TESCO czy GroupeCarrefour. Nasz towar eksportowany jest do Anglii, Francji Niemiec i Grecji. Również na polskim rynku, produkowane przez nas pomidory zyskały uznanie, o czym świadczyć może fakt ilości i stałości współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

gospodarstwo rolno ogrodnicze hubert lakomiak, gospodarstwo rolno ogrodnicze blizanów, gospodarstwo rolno ogrodnicze kalisz, gospodarstwo rolne kalisz, gospodarstwo rolne blizanow, gospodarstwo ogrodnicze kalisz, gospodarstwo ogrodnicze blizanow, najlepsze gospodarstwo rolnicze kalisz, najlepsze gospodarstwo rolnicze blizanow, najlepsze pomidory w wielkopolsce, najlepsze pomidory blizanów, najlepsze pomidory kalisz, uprawa pomidorów kalisz, uprawa pomidorów blizanów, sprzedaz hurtowa pomidorów, uprawa pomidora kalisz, dorodne pomidory kalisz, dorodne pomidory blizanów, polski pomidor kalisz, polski pomidor blizanów, smaczne pomidory kalisz, najlepsze pomidory w kraju