logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Hodowla psów rasowych - Psy Gaji -, hodowla Malbork/Sztum

adres ul. Koślinka 32, 82-400 Sztum
telefon 667-774-526, 512-440-969
email psy-gaji@wp.pl, http://www.psy-gaji.pl

Opis firmy

PAMIĘTAJ ! Powołując się na Regionalny Katalog Firm Otrzymujesz RABAT !

 

 

To tylko pies, tak mówisz, tylko pies...
A ja ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
A kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy tobie jest psie niebo
Z tobą zostaje jego dusza


 

Oferta firmy

Mam na imię Joanna i prowadzę domową hodowlę psów.

Zwierzęta towarzyszą mi odkąd pamiętam. Zawsze miałam przeróżne stworzonka ptaszki, rybki, wszelkiego rodzaju gryzonie, kozy, drób, a także koty no i oczywiście psy, je kocham najbardziej i to z nimi postanowiłam związać całe swoje życie. Zarówno rodzinne, jak i zawodowe. Stąd ciągła obecność psiaków w domu i hodowla, również szkolenie, praca z dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi, a także uczestnictwo z psami w różnych akcjach charytatywnych takich jak np: "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy".

 Moja hodowla powstała z wielkiej potrzeby obcowania z naturą i miłości do zwierząt. Psy to moje hobby, miłość i sposób na życie. Towarzysząc przyjaciołom w wystawach z ich psiakami złapałam "bakcyla wystawowego" i postanowiłam rozpocząć przygodę kynologiczną z moimi własnymi psami. Jednak wystawy to nie tylko psy, sukcesy czy porażki, ale możliwość zawarcia nowych znajomości, wymiany doświadczeń, po prostu miłe spędzenie czasu z wartościowymi ludźmi. Moje psy posiadają wspaniałe charaktery i są naszymi największymi przyjaciółmi. Wnoszą do naszego domu wiele spokoju i ciepła, są wspaniaymi kompanami zabaw dla mojego wnuka Jasia oraz 1,5 roku młodszej wnuczki Anielki, które od urodzenia przebywają w ich towarzystwie. 

Szczenięta z przydomkiem "Psy Gaji" będą pochodziły z kryć najlepszymi psami. Doskonały wygląd, potwierdzony wynikami na wystawach, zdrowie potwierdzone certyfikatami badań, jak i wysoki poziom wyszkolenia, to tylko niektóre z cech którymi kieruję się w doborze reproduktora. Moje własne reproduktory będą posiadały badania DNA. Zależy mi, aby maluchy które opuszczą mój dom, były nie tylko przepiękne eksterierowo, ale i miały fantastyczne charaktery. Nabywcy szczeniąt mogą liczyć na pomoc i instruktarz dotyczący pielęgnacji, wychowania oraz przygotowania do wystaw. Okres pobytu szczeniąt u mnie traktuje jako "psi żłobek". Zdaje sobie sprawę jak ważny jest to czas dla maluchów - ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniam więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi ludźmi, sytuacjami, otoczeniem, dźwiękami itp. Stopniowo powiększam zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się spokojne i bezpieczne. W odchowanie szczeniąt wkładam wiele wysiłku, czasu, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Nikogo rozsądnego nie zdziwi fakt, że zależy mi na szczęściu moich pociech więc starannie dobieram także nowych właścicieli.

Moje psy są i zawsze będą pełnoprawnymi członkami mojej rodziny. Na co dzień cieszą mnie swoją obecnością. Pozostają z nami do swoich ostatnich dni.

Bardzo lubię wystawy i tam można mnie spotkać, jednak są one tylko uzupełnieniem stałego obcowania z moimi psami.

Jeżeli jesteście państwo zainteresowani szczenięciem z mojej domowej hodowli lub chcielibyście porozmawiać ze mną o mojej pasji, serdecznie zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu.


Moja hodowla zarejestrowana jest w

Polskiej Federacji Kynologicznej  Szczenięta wychodzące z mojej hodowli otrzymują wyprawki.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

Najlepsza hodowla psow malbork, hodowla psów sztum, najlepsza hodowla psów sztum, hodowla zwierzat domowych sztum, domowa hodowla sztum, opieka nad zwierzetami sztum, opieka nad psami sztum, wyprawki dla psów sztum, hodowla psów malbork, najlepsza hodowla psów malbork, hodowla zwierzat domowych malbork, domowa hodowla malbork, opieka nad zwierzetami malbork, opieka nad psami malbork, wyprawki dla psów malbork, hodowla psów, najlepsza hodowla psów, hodowla zwierzat domowych, domowa hodowla, opieka nad zwierzetami, opieka nad psami, wyprawki dla psów, hodowla owczarków niemieckich malbork, owczarki niemieckie malbork sztum, hodowla buldogów francuskich, buldog francuski malbork, hodowla Manchester terrier sztum malbork, Labrador retriever malbork sztum, Yorkshire terrier malbork sztum,