logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

HYDRAPRES-DOZOWNIKI S.C. Cichy Andrzej, Lipiński Krzysztof, Neunert Krzysztof

adres ul. Nakielska 43a, 85-219 BYDGOSZCZ
telefon 52 333 19 79
email biuro@hydrapres-dozowniki.pl, http://www.hydrapres-dozowniki.pl

Opis firmy

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych, wytwórniach pasz, młynach i mieszalniach. Efektem zastosowania tych urządzeń i wykorzystania możliwości ich współpracy ze sterowaniem wspomaganej maszyny lub linii technologicznej jest wyeliminowanie pracy ludzkiej, stabilizacja procesu technologicznego, co w efekcie daje pewność uzyskania produktu końcowego o najwyższych standardach światowych.

Realizujemy pełen cykl wytwórczy, zaczynający się od pomysłu, a kończący montażem, uruchomieniem i serwisem urządzeń u klienta.

Oferta firmy

Dozowniki ślimakowe do granulatów DSK 04, 07, 10

Dozowniki ślimakowe do proszków DSK 04p, 07p, 10p
 
Dozowniki grawimetryczne

Urządzenia transportowe ssące SUT 100, 200, 400
 
Separatory wszystkich metali SM-35, SM-50, SM-100
 
Pobieracze prób PP 01

Manipulatory przemysłowe

Usługi spawania

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

hydropres dozowniki bydgoszcz, firma hydropres nakielska, hydropres bydgoszcz, najlepsza firma z bydgoszczy, produkcja urzadzen przetwórstwa tworzyw bydgoszcz, urzadzenia do wytworni pasz, produkcja urzadzen do młynów bydgoszcz, produkcja urządzeń do mieszalni bydgoszcz, dozownik ślimakowy do granulatow bydgoszcz, dozownik slimakowy do proszkow bydgoszcz, dozownik grawimetryczny bydgoszcz, urzadzenia transportowe ssące bydgoszcz, separatory wszystkich metali bydgoszcz, pobieracze prob bydgoszcz, manipulatory przemysłowe bydgoszcz, usługi spawania bydgoszcz