logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Gościniec IWONA Głuchołazy

adres Aleja Jana Pawła II 28, 48-340 Głuchołazy
telefon 77 4 396 909, 669487227
email pensjonatiwona@gmail.com, http://pensjonatiwona.cba.pl

Opis firmy

Głuchołazy i okolice

 

Jednym z najistotniejszych atutów turystycznych gminy Głuchołazy są jej walory krajobrazowe i przyrodnicze. Na piękny krajobraz okolicy składają się przede wszystkim znajdujący się tutaj łšńcuch Gór Opawskich, oraz najwyższe jego wzniesienie Biskupia Kopa (889 m. n.p.m.). Z wierzy widokowej na Kopie biskupiej rozciąga się przepiękny widok z jednej strony na okolice Głuchołaz i znajdujące się niedaleko Jezioro Nyskie i Otmuchowskie, a z drugiej strony, na wyższe, leżące już w Republice Czeskiej Góry Jeseniki z najwyższym szczytem Praded. (1492 m. n.p.m.). Żródło:

www.głuchołazy.pl

Oferta firmy

Oferujemy wynajem domku 10 osobowego znajdujacego się w malowniczym Parku Krajobrazowym Gór Opawskich. Możesz mieć ten piękny domek tylko dla siebie za jedyna 35 zł od osoby za dobę! Każdy z pokoi posiada własny węzeł sanitarny. W domku znajduje się również aneks kuchenny. Zdjęcia sa oczywiscie dostępne w naszej galeri. 

Wszelkie pytania proszę kierować na numer telefonu podany w zakładce KONTAKT.

_____________________________________

 

Nasz pensjonat to idealne miejsce na wypoczynek. 
Panuje tu miła, ciepła i domowa atmosfera. U nas poczuja się Państwo jak u siebie w domu.

 

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej zdrojowej cześci Głuchołaz. 
Doskonałe usytuowanie pozwala na szybkie dojście do miasta (ok. 10 minut do centrum) lub w zacisze lasu i Góry Parkowej.

 

Pensjonat położony jest nad rzeką, co warunkuje doskonały wypoczynek od codziennego zgiełku miasta. W pobliżu znajduje się kort tenisowy, oraz renomowana pizzeria/restauracja.

 

Do dyspozycji mamy: 
- 25 miejsc noclegowych 
- sale bankietową 
- pokoje z TV i pełnym węzłem sanitarnym 
- sprzet sportowy - rowery 
- parking na terenie posesji 
- recepcja czynna 24h

 

______________________________________

 

Bedzie nam niezmiernie miło gościć Państwa u nas!

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

najlepszy pensjonat głuchołazy, pensjonat iwona głuchołazy, głuchołazy jana pawła 2, głuchołazy jana pawła II, dziesięcioosobowy domek głuchołazy, domki głuchołazy, wynajem domków głuchołazy, wynajem domku głuchołazy, nocleg głuchołazy, najlepszy nocleg głuchołazy, wczasy głuchołazy, wypoczynek głuchołazy, wakacje głuchołazy, malownicze wakacje głuchołazy, pensjonat w głuchołazach