logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

JMJ Biuro Rachunkowe Janina Jurek, Rachunkowość Wrocław

adres UL. MIKOŁAJA REJA 9 lok.20, 50-354 WROCŁAW
telefon 508 263 843
email janina.jurek@vp.pl, http://

Opis firmy

Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, spółki o różnej formie prawnej oraz osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Specjalizujemy się zarówno w pełnej, jak i w uproszczonej księgowości w oparciu o przepisy Ustawy o Rachunkowości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i bezbłędną obsługę rachunkową i księgową.

Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz rozliczenia międzyokresowe z urzędami. Sporządzamy deklaracje podatkowe, zajmujemy się obsługą kadrowo- płacową oraz specjalizujemy się w sprawozdawczości finansowej i statystycznej. Rozliczamy zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych, prowadzimy ewidencję na potrzeby podatku VAT oraz ewidencję środków trwałych i wyposażenia. Zajmujemy się analizą finansową i ekonomiczną przedsiębiorstwa. Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy

Oferta:


~ Księgowość uproszczona
- prowadzenie ksiąg rachunkowych
- podatkowe księgi przychodów i rozchodów

~ Usługi podatkowe
- prowadzenie ewidencji podatkowej
- rozliczenia podatkowe z działalności gospodarczej oraz rozliczenia indywidualne (PIT, CIT, VAT)
- profesjonalne doradztwo podatkowe

~ Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych
- pełna dokumentacja kadrowa
- sporządzanie listy płac oraz rachunków do umów cywilnoprawnych
- sporządzanie deklaracji ZUS i zeznań rocznych pracowników

~
 Pomoc przy zakładaniu firmy

 

Pn-Pt.: 8.00-16.00

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

Biura rachunkowe Wrocław, Doradztwo podatkowe Wrocław, Księgi rozchodów Wrocław, Księgi dochodów Wrocław, Prowadzenie ksiąg rachunkowych Wrocław, Pomoc w załoşeniu firmy Wrocław, Prowadzenie wszelkich rozliczeń z ZUS Wrocław, Prowadzenie rejestru Wrocław, Prowadzenie ewidencji podatkowej Wrocław, Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych Wrocław, Biura rachunkowe-Wrocław, Doradztwo podatkowe-Wrocław, Księgi rozchodów-Wrocław, Księgi dochodów-Wrocław, Prowadzenie ksiąg rachunkowych-Wrocław, Pomoc w załoşeniu firmy-Wrocław, Prowadzenie wszelkich rozliczeń z ZUS-Wrocław, Prowadzenie rejestru-Wrocław, Prowadzenie ewidencji podatkowej-Wrocław, Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych-Wrocław, najlepszy księgowy wrocław, najlepsza księgowość wrocław, najlepsze biuro rachunkowe wrocław, najlepsza księgowa wrocław, najlepsze biura księgowe wrocław,