logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

AUTO-LAK KONIECZKO MAREK

adres UL. BRACI MIEROSZEWSKICH 26D, 41-219 SOSNOWIEC
telefon 507 169 641
email amar28@tlen.pl, http://marekautolak.pl

Opis firmy

Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc przedstawić naszą ofertę dla tak wielkiego grona użytkowników internetu. Za pośrednictwem tej strony dowiedzą się Państwo wszystkiego o Nas i naszej działalności oraz osiągnięciach w dziedzinie lakiernictwa i blacharstwa..
 

Lakiernia powstała w 1999 roku. Wcześniej w tym miejscu był warsztat, który zajmował się blacharstwem. W 2000 roku została zakupiona komora do lakierowania bezpyłowego. Od początku istnienia firmy pomalowaliśmy i wyprostowaliśmy setki samochodów. Staramy się aby każdy klient, który opuszcza nasze skromne progi był zadowolony z naszych usług. Do lakierowania używamy tylko profesjonalnych materiałów. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów jako jedyni dysponujemy komorą lakierniczą, która dodatkowo poprawia efekty malowanych powierzchni i zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabrycznej..

Oferta firmy

Na tej stronie postaramy się jak najlepiej przybliżyć państwu naszą ofertę i szczegółowo ją opisać tak by stała się ona tak samo przejrzysta jak dla Nas. Jeżeli po przeczytaniu tych opisów nadal będą jakieś wątpliwości proszę bez skrępowania skontaktować się z Nami, na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy każdą wątpliwość.

 

Lista Usług

 • Lakierownie
  Podstawowa usługa w naszej ofercie, lakierujemy każdym rodzajem lakieru, wszystkie części samochodu od lusterka po dach Możemy lakierować część elementu z cieniowaniem, cały element lub cały samochód.
 • Blacharka
  Zajmujemy się też prostowaniem blach, zabezpieczeniem antykorozyjnym oraz spawaniem blaszanych elementów.
 • Naprawy bezgotówkowe
  Polega to na tym, że po dostarczeniu powypadkowego samochodu do Nas, zapłata za naprawę regulowana jest bezpośrednio przez ubezpieczyciela, bez konieczności wpłacania gotówki.
 • Polerowanie
  Zabieg, który przywraca powierzchni lakierowanej dawny blask, znikają wszystkie drobne ryski i zabrudzenia. Do tego celu stosujemy specjalne maszyny polerskie oraz najdroższe pasty 3M oraz G4.
 • Spawanie plastików
  Części takie jak lusterka zderzaki, czasami nawet błotniki, wykonane są z tworzyw sztucznych posiadamy wiedzę i umiejętności do naprawy tych elementów nawet jeśli są mocno połamane i uszkodzone.
 • Naprawy bieżące
  Do szerokiej gamy usług zaliczyć można naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany filtrów oraz olejów, wymiany klocków i wydechów .
 • Regeneracja skór
  Do najnowszej oferty możemy zaliczyć regenerację skór i tapicerek w galerii można zobaczyć efekty naprawy elementów tapicerki.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

najlepsze lakierowanie samochodu SOSNOWIEC, prostowanie blach SOSNOWIEC, najlepsza blacharka SOSNOWIEC, naprawa samochodów powypadkowych SOSNOWIEC, naprawa samochodów bezgotówkowa SOSNOWIEC, polerowanie samochodu SOSNOWIEC, polerowanie karoserii SOSNOWIEC, przymocowanie zderzaków SOSNOWIEC, zespawanie zderzaków SOSNOWIEC, spawanie części samochodów SOSNOWIEC, naprawa zawieszenia SOSNOWIEC, naprawa układu kierowniczego SOSNOWIEC, wymiana filtrów samochodowych SOSNOWIEC, wymiana oleju samochodowego SOSNOWIEC, wymiana oleju SOSNOWIEC, wymiana klocków hamulcowych SOSNOWIEC, wymiana rur wydechowych SOSNOWIEC, regeneracja skór samochodowych SOSNOWIEC, regeneracja tapicerek SOSNOWIEC,