logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

-KRZYSTAL- ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY KRZYSZTOF RAŹNIAK, Kotły Pleszew

adres Zawidowice 13 , 63-300 Pleszew
telefon 501 753 640
email info@krzystal.pl, http://www.krzystal.pl/

Opis firmy

Nasza firma istnieje na rynku już od wielu lat, natomiast nabyte doświadczenie w branży kotlarskiej datuje się znacznie wcześniej jeszcze przed powstaniem zakładu.

Jako główny cel obraliśmy dostarczenie naszym Klientom w pełni funkcjonalnych, wysokiej jakości produktów. Staramy się również aby nasze produkty uzyskiwały jak największą wydajność, były bezpieczne dla użytkowników a zarazem jak najmniej wpływały na zanieczyszczenie środowiska, co potwierdzają uzyskane certyfikaty.

Firma Krzystal podlega bezustannej rozbudowie i modernizacji, między innymi poszerzamy i modernizujemy park maszynowy, dążąc w ten sposób do wytwarzania jak najwyższej jakości produktów, zarazem zwiększając bezpieczeństwo i higienę pracy. Rozwój przedsiębiorstwa ma również wpływ na życie spoełeczności lokanej, którego głównym elementem jest tworzenie nowych miejsc pracy. 
Głównym produktem Firmy "Z.P.H.U. KRZYSTAL" są gotowe do montażu kotły c.o. i półprodukty branży kotlarskiej. Do wykonywanych usług branży ślusarskiej należy dodać również, realizowanie indywidualnych projektów klientów.

Wraz z rozwojem firmy, postępuje także rozwój techniczny produkowanych kotłów jak i podzespołów. Podejmujemy daleko idące starania aby utrzymywać jak najwyższy standard wykonywanych produktów, poddając każdy z nich ścisłej kontroli jakości. Staramy się dotrzymywać kroku postępowi technicznemu branży kotlarsko-ślusarskiej, często projektując i wprowadzając na rynek jako pierwsi udoskonalenia, które w późniejszym czasie są powielane przez inne firmy.

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami,
zapraszamy do zakupów,
i życzymy zadowolenia z użytkowania.

Oferta firmy

Kotły z podajnikiem tłokowym i dodatkowym rusztem tradycyjnym

Kotły z podajnikiem tłokowym charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną sięgającą 89%. Umożliwiają spalanie miału węgla kamiennego, węgla typu groszek i eko-groszek. 
Wykazują niską emisję spalin, jak również przy odpowiednim dobraniu dawek paliwa, wygodną i tanią eksploatację konkurencyjną w stosunku do opalania gazem czy olejem opałowym. 
Obsługa kotła ogranicza się praktycznie do uzupełniania paliwa w koszu i opróżniania popielnika, co pozwala na bezprzerwową pracę w całym okresie grzewczym. 
Kotły zostały wyposażone również w dodatkowy stały ruszt tradycyjny, umożliwiający krótkie przepalanie bez potrzeby uruchamiania głównego palnika.Kotły z podajnikiem ślimakowym i palnikiem retortowym

Kocioł na paliwo stałe, przystosowany do spalania węgla drobnego sortymentu (eko-groszek 5-25mm). Proces spalania odbywa się w sposób ciągły, a podawaniem paliwa zarządza sterownik mikroprocesorowy. 
Obsługa kotła ogranicza się do uzupełniania zasobnika paliwa i opróżniania popielnika z popiołu. Sprawność kotłów dochodzi do 85%.Kotły całodobowe

Kocioł górnokanałowy z dodatkowym dotlenianiem spalin, które wydatnie przeciwdziała efektowi skraplania w kanałach kotła jak również w przewodzie kominowym. Rozwiązanie to zwiększa również wydajność kotła a w połączeniu z budową górnokanałową daje szybki przyrost temperatury w układzie C.O.

 


Kotły tradycyjne typu UKS-P

Kotły UKS-P przystosowane są do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, węgla brunatnego, drewna, trocin, miału itp. 
Ważną zaletą jest znacznie zwiększona sprawność, uzyskana poprzez zastosowanie mikroprocesorowego regulatora temperatury oraz wentylatora nadmuchowego.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

najlepszy kocioł pleszew, najlepsze kotły pleszew, tani kocioł pleszew, kocioł pleszew, kocioł grzewczy pleszew, kocioł grzewczy wielkopolskie, kocioł z podajnikiem tłokowym pleszew, kocioł z dodatkowym rusztem tradycyjnym pleszew, kocioł z podajnikiem ślimakowym, kocioł z palnikiem retortowym pleszew, kocioł całodobowy pleszew, kotły całodobowe pleszew, kotły tradycyjne UKS-P, kocioł tradycyjny UKS-P, kotły tradycyjne UKS-P pleszew, kocioł tradycyjny UKS-P pleszew, kocioł pleszew wielkopolskie, kotły pleszew wielkopolskie, kotlarstwo wielkopolskie, kotalrstwo pleszew