logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Kwiaciarnia MAK

adres ŚWIERCZEWSKIEGO 14, 11-015 OLSZTYNEK
telefon 502-051-255 89-519-3010
email jolanta.wilkaniec@wp.pl, http://www.kwiaciarnia-mak.com.pl

Opis firmy

Kwiaciarnia powstała w 1989 roku. Misją jest dostarczenie wysokiej jakości kwiatów z zachowaniem ich świeżości. Mieścimy się w samym centrum Olsztynka z miejscem parkingowym, niedaleko kościoła. Przyjmujemy zamówienia na wiązanki ślubne pogrzebowe i wszelkiego rodzaju kompozycje okolicznościowe. Sprowadzamy kwiaty na zamówienie z Holandii. Dostarczamy je pod wskazany adres w Polsce i za granicą, na terenie Olsztynka dostawa gratis. Profesjonalnym układaniem i komponowaniem bukietów zajmują się wykształcone w tym kierunku osoby. Bierzemy udział w pokazach i warsztatach florystycznych prowadzonych przez osoby z Holandii. Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi. Dla stałych klientów karty rabatowe 5%.

Oferta firmy

Kwiaty cięte: róża, gerbera, lilia, goździk, złocień, amarylis, anthurium i wiele innych gatunków przywożonych prosto z Holandii. Kwiaty doniczkowe: kalathea, kroton, azalia, hibiskus, kalanchoe, skrzydłokwiat, anthurium, paprocie, oraz wiele innych kwitnących i zielonych. Kwiaty sztuczne: kwiaty pojedyncze, kwiaty wyrobowe, bukiety. Znicze - duży asortyment wielkościowy. Zabawki: samochodziki, lalki, misie pluszowe. Upominki: anioły, upominki drewniane, skarbonki, ramki na zdjęcia. Nawozy, odżywki, doniczki, osłonki.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

KWIACIARNIA MAK, JOLANTA WILKANIEC, kwiaciarnia Olsztynek, kwiaciarnia mak, kwiaciarnia mak Olsztynek, najlepsza kwiaciarnia, kwiaty na urodziny Olsztynek, kwiaty okolicznościowe Olsztynek, dobra kwiaciarnia Olsztynek, Jolanta Wilkaniec kwiaciarnia,