logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Mariusz Krawczyk Firma Handlowo Usługowa Drew-Mar

adres ul. Lwowska, 39-200 Dębica
telefon 608 591 638
email , http://www.drew-mar.org

Opis firmy

O firmie

 Firma handlowo - usługowa DREW - MAR, powstała w 2002r. i od początku jej istnienia zajmuje się sprzedażą drewna opałowego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Dębicy (woj. podkarpackie), przy drodze krajowej numer 4 (E40).

  Oferujemy:

  • sprzedaż drewna hurtowo i detalicznie
  • usługi transportowe (również za granicą)
  • cięcie, łupanie drewna w zależności od potrzeb
  • w przypadku odbiorów hurtowych możliwość negocjacji cen
  • pakowanie drewna na paletach lub w siatkach

   Naszą firmę cechuje dynamiczny rozwój, w związku z czym w najbliższych latach mamy zamiar poczynić krok w poszerzeniu asortymentu jak i zaopatrzeniu się w nowoczesny sprzęt.

    Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów i dobrze wykonana praca.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

Oferta firmy

Oferujemy:

- usługę cięcia(25cm, 33cm, 50cm) i łupania drewna: 15zł

 -transport drewna: przy sprzedaży cena transportu jest uzgadniana indywidualnie

 

Buk
    
Jeden z najtwardszych gatunków drzewa. Wytwarza wysoka temperaturę, idealnie sprawdza się jako drzewo służące do wędzenia oraz jako drewno kominkowe. Drewno o bardzo wysokiej kaloryczności, dlatego wolno się spala i długo utrzymuje płomień w palenisku.

Cena: 160zł
Brzoza
    
Drewno liściaste, twarde, o stosunkowo wysokiej kaloryczności. Często stosowane jako drewno kominkowe, bardzo łatwo się rozpala dzięki czemu znajduje zastosowanie jako naturalna rozpałka. Brzoza zawiera bardzo mało substancji smolistych, a dzięki swojemu zapachowi stwarza niepowtarzalny klimat podczas zimowych wieczorów spędzonych przy kominku.

Cena: 145zł
Olcha/Sosna
    
Twarde drewno liściaste, nie jest tak kaloryczna jak Buk czy Brzoza, jednak i tak często stosowana jako drewno opałowe. Drewno bardzo cenią sobie osoby związane z wędzeniem mięs. Olcha nadaje wędzonym potrawom charakterystyczny smak i kolor.

Cena: 135zł
Grab
    
Drewno to uważane jest za najlepsze na opał, posiada największą kaloryczność. Spala się bardzo wolno, a zarazem spokojnie i równomiernie.

Cena: 170zł
Dąb
    
Drewno twarde, wymaga dobrej umiejętności palenia.

Cena: 150zł
Drewno w workach
    
Możliwość pakowania drewna w worki w zależności od rodzaju drewna, ilości drewna w siatce; standardowy worek 0,33mp, cena worka 6zł brutto.

Cena: 6zł
Drewno opałowe - Ognik
    
Ognik wykonany jest z drewna sosnowego. Jest odpowiednio wysuszony. Czas palenia około 90min. Wysokość ognika to 25cm, średnica pomiędzy 18-25cm. Pakowany jest w skrzyniopalety - ok. 75 sztuk w skrzyniopalecie. Może zastąpić domowego grila, pełnić rolę ogniska. 

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

mariusz krawczyk dębica, mariusz krawczyk drew-mar, mariusz krawczyk drew mar, drew mar dębica, drew-mar dębica, tartak dębica, sprzedaz drewna debica, uslugi transportowe debica, ciecie drewna debica, rabanie drewna debica, lupanie drewna debica, pakowanie drewna debica, buk debica, brzoza debica, olcha debica, sosna debica