logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

\”MARPOL\” Naprawa sprzętu matalowego Marcin Sterczała

adres UL. SŁONECZNA 6, 55-011 SIECHNICE
telefon 797 397 420
email kasia@bhp-marpol.com.pl, http://

Opis firmy

Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji i miła atmosfera, czynią z nas niezastąpionego partnera. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Oferta firmy

Zakres oferowanych usług: 
1. Szkolenia BHP w pełnym zakresie 
szkolenia wstępne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy 
- instruktaż ogólny 
szkolenia okresowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
- dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych
- dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych 
- dla kadry inżynieryjno-technicznej

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że nie może dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada wymaganych kwalifikacji lub umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad BHP. 

Szkolenia organizowane i prowadzone przez naszych specjalistów to gwarancja, że czas na nie poświęcony nie będzie czasem straconym, a pracownicy zdobędą wymaganą wiedzę i umiejętności w sposób solidny i ciekawy. 

To nieprawda, że szkolenia BHP muszą być nudne! 

Szkolenia przeprowadzimy w siedzibie Państwa firmy lub w innej wskazanej lokalizacji, w dowolnie wybranym przez Państwa terminie.

NA ZAKOŃCZENIE KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA, PO UPRZEDNIM PRZYSTĄPIENIU DO EGZAMINU I UZYSKANIU Z NIEGO WYNIKU POZYTYWNEGO, OTRZYMUJE ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU SZKOLENIA.


2. Outsourcing BHP 

Oferujemy sprawowanie służby BHP na zasadzie outsourcingu, czyli nowoczesnej strategii zarządzania, która polega na oddaniu zewnętrznemu partnerowi (outsourcerowi) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Rozwiązanie to pozwoli Państwu mieć słuszne przekonanie, że sprawy BHP Państwa firmy są w dobrych rękach. Dbając o bezpieczeństwo pracowników dopełniamy wszystkich obowiązków wynikających z przepisów prawnych regulujących sprawy BHP. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i profilu klienta.

3. Usługi BHP
szkolenia wstępne i okresowe BHP, całkowite zarządzanie bazą szkoleń (nadzór nad ewidencją szkoleń BHP i badań lekarskich)
doradztwo w zakresie obowiązujących i nowo wprowadzanych norm, zasad i przepisów bezpieczeństwa pracy.
 

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

narpol marcin sterczała siechnice, zakład ślusarski siechnice, obróbka mechaniczna dolnośląskie, konstrukcje stalowe dolnośląskie, części do maszyn dolnośląskie, części do maszyn budowlanych dolnośląskie, metaloplastyka dolnośląskie, szkolenia BHP dolnośląskie, doradztwo BHP