logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

MEBLUS Kazimierz Dutkiewicz, Meble Elbląg

adres ul. Żyrardowska 64, 82-300 Elbląg
telefon 515 155 664
email kaziudutkiewicz@wp.pl, http://

Opis firmy

MEBLUS Kazimierz Dutkiewicz to firma działająca w branży meblarskiej/tapicerskiej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH. Forma prawna firmy MEBLUS Kazimierz Dutkiewicz to przedsiębiorstwo prywatne. Firma posiada numer NIP 5780007798 i numer REGON 280393442, a jej siedziba mieści się pod adresem: UL. ŻYRARDOWSKA 64, ELBLĄG. Z firmą MEBLUS Kazimierz Dutkiewicz skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 515 155 664. Zadzwoń do firmy MEBLUS Kazimierz Dutkiewicz lub wyślij wiadomość na adres e-mail.

Oferta firmy

Firma Meblus Kazimierz Dutkiewicz jest obecna na rynku meblarskim od 2009 roku. Profesjonalnie i rzetelnie wykonujemy każde zlecenie. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar i pod zabudowę.Nasza oferta: kuchnie na zamówienie, meble biurowe, szafy przesuwne, garderoby, wymiana blatów, wymiana frontów, doróbki według potrzeb Klienta.Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszych kompleksowych usług i nawiązania współpracy z naszą firmą.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

meblus kazimierz dutkiewicz, meblus dutkiewicz, meblus elblag, kazimierz dutkiewicz elblad, najlepsze meble w elblagu, najlepsze meble elblag, zaklad meblarski elblag, meble elblag, meble na wymiar elblag, meble pod zabudowe elblag, najlepsze meble na zamowienie elblag, meble na zamowienie elblag, meble na zyrardowskiej elblag, wymiarowe meble elblag