logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

O.S.K. ROMBA ROMAN NIEZGODA

adres UL. GRUNWALDZKA 55A, 60-352 POZNAŃ
telefon 503-168-803 , 798-122-521
email osk.romba@gmail.com, http://www.oskromba.pl.tl

Opis firmy

Misja Firmy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ROMBA" powstał z myślą o ludziach, którym nie tylko zależy na tym, aby złożyć egzamin państwowy na prawo jazdy i zdać go pozytywnie.
To przede wszystkim Ośrodek, w którym stawiamy na efektywną naukę, która w przyszłości zaowocuje pewną, ale i bezpieczną jazdą.
Uczymy jak jeździć, by zawsze bezpiecznie dojechać do celu. Kładziemy nacisk na znajomość przepisów ruchu drogowego- nie tolerujemy słynnego powiedzenia "zasady są po to, żeby je łamać".
Oswajamy Kursantów z samochodem, pomagamy im wczuć się w rolę przyszłych kierowców - prowadzenie samochodu w stresie to żadna przyjemność! 
Co równie ważne, uczymy ekonomicznej i kulturalnej jazdy. Nasz instruktor dokłada wszelkich starań, aby Kursant nabrałdobrych nawyków już w czasie szkolenia - w niedalekiej przyszłości to na pewno zaprocentuje! 

Szkolimy w miłej, bezstresowej i partnerskiej atmosferze, bo wiemy, jak ważny jest komfort psychiczny Kursanta.

Po ukończeniu kursu podstawowego w naszym Ośrodku nie ma możliwości, aby Kursant bał się prowadzić samochód albo jeździł w sposób zagrażający innym uczestnikom ruchu drogowego. Nie wydajemy automatycznie zaświadczeń uprawniających do podejścia do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nie jest naszym celem jak najszybsze "wyzbywanie się" Kursantów.

Chcemy, by Kursant idąc na egzamin był pewny swoich umiejętności i podszedł do niego bez stresu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych Kursantów - jesteśmy dla Was!

Oferta firmy

Cennik Ośrodka Szkolenia Kierowców O.S.K. ROMBA

 
Kurs kat. B  - 1000 zł (cena obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, a także badanie lekarskie)

Godzina dodatkowej jazdy - 50 zł

Udział instruktora w państwowym egzaminie - 50 zł

 
UWAGA! JAZDA NA TYLNYM SIEDZENIU JAKO PASAŻER-OBSERWATOR W CZASIE JAZD INNEGO KURSANTA (po uzgodnieniu z instruktorem) G R A T I S!!!  
Ucz się z innej perspektywy za darmo! 

SPRAWDŹ NASZE AKTUALNE PROMOCJE!


Płatności
 
Jak wyglądają płatności za kurs?
  • Jeśli chcesz rozpocząć kurs prawa jazdy w naszym Ośrodku, nie musisz wpłacać od razu całej kwoty!
  • Potrzebujesz jedynie 100 zł, które pokryją koszty zajęć teoretycznych. Dalsze płatności mogą być regulowane w dogodnych dla Ciebie ratach - ile płacisz, tyle jedziesz! 
  • Płatności dokonuje się osobiście u instruktora.
  • UWAGA! BADANIE LEKARSKIE w naszym Ośrodku wliczone jest w cenę kursu! 
  •  

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

osrodek szkolenia kierowcow poznan, roman niezgoda , osk poznan, najlepsze osk poznan, najlepszy osrodek szkolenia kierowcow poznan, najlepsze jazdy doszkalajace poznan, jazdy doszkalajace poznan, osk romba poznan, osk romba, oskromba.pl, prawo jazdy kat b poznan, najlepsze szkolenia kierowcow, prawo jazdy romba, osk.romba@gmail.com, 503-168-803 , prawo jazdy grunwald, osk grunwald, szkoła jazdy Poznań, nauka jazdy Poznań, profesjonalna szkoła jazdy Poznań, dobra szkoła jazdy Poznań, rzetelna nauka jazdy Poznań, prawo jazdy Poznań, tania szkoła jazdy Poznań, sprawdzona szkoła jazdy Poznań, najwieksza zdawalnosc prawa jazdy poznan,