logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

P.H.U. ”ATUT” Michał Michalik

adres UL. MARCINA BORELOWSKIEGO 11, 33-300 Nowy Sącz
telefon 184426565; 184422899; 604 372 767
email atut@i24.pl, http://www.atut.i24.pl/

Opis firmy

Witaj na stronie internetowej P.H.U. „ATUT” Michał Michalik.

Zanim podejmiesz decyzję o skorzystaniu z szerokiej oferty naszej firmy, chcielibyśmy zapoznać Cię z jej historią, osiągnięciami i posiadanym zapleczem technicznym. Warto bowiem wiedzieć w czyje ręce oddajemy swój czas i pieniądze, i co możemy uzyskać w zamian.

Jesteśmy po to, by Ci służyć i jak najlepiej przygotować do wykonywania zawodu i pracy na danym stanowisku. Znajdziesz tu informacje na temat interesującej Cię dziedziny szkolenia, informacji merytorycznej - krótkiej i wyczerpującej, ceny i terminu szkolenia, posiadanego zaplecza technicznego i samochodów używanych do nauki jazdy.

Trochę historii

Działalność szkoleniową jako P.H.U. „ATUT” rozpoczęliśmy już w 1991 r. na terenie powiatu nowotarskiego by w kolejnych latach rozwinąć ją o powiaty: nowosądecki, limanowski, a nawet - w zakresie kursów zawodowych - bocheński i brzeski.

Firma P.H.U. „ATUT” potencjalnemu klientowi kojarzy się z kursami dla kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. I słusznie, ponieważ tą tradycją słyniemy od początku działania naszej firmy.

Mamy Akredytację

Jako jeden z niewielu ośrodków szkoleniowych na obsługiwanym rynku, szkolimy kandydatów na kierowców wszystkich kategorii i posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty na wszystkie prowadzone przez nas kursy, w tym kursy nauki jazdy. Akredytacja Kuratora Oświaty i to na 15 rodzajów prowadzonych szkoleń wymaga spełnienia przez podmiot jej podlegający wielu warunków zarówno pod kątem zaplecza technicznego /sale wykładowe, węzły sanitarne, sprzęt dydaktyczny, wyposażenie, bhp/ jak i  merytorycznego /programy szkoleniowe, kadra wykładowców  itd./.

Kursy prawa jazdy wszystkich kategorii
Inne kursy i szkolenia

 

Atut jako SUPER-OŚRODEK

Uzyskaliśmy tytuł SUPER OŚRODKA w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców. SUPER OŚRODEK to nie jakaś tam nowa nazwa, to - w rozumieniu przepisów prawa w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców - Ośrodek o wysokim standardzie technicznym. Oznacza to m.in. wszystkie samochody oraz 4 rodzaje motocykli do nauki jazdy nie starsze niż 5 lat, plac manewrowy o odpowiednich wymiarach, kadra instruktorów o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym i stażu pracy.

Szkolenia zawodowe

W 2004 r. do katalogu prowadzonych przez nas szkoleń dołączyliśmy szkolenia zawodowe. Można u nas uzyskać uprawnienia: Operatora wózka widłowego, Operatora Żurawia Przeładunkowego, Operatora Podestu Ruchomego, Suwnic i Elektrowciągów rożnych rodzajów, Uprawnienia Energetyczne różnych grup, Obsługi zbiorników paliw LPG i inne.

ADR – przewóz materiałów niebezpiecznych
Operator suwnicy, wciągarek, podestów ruchomych, żurawi warsztatowych
Operator wózka widłowego
Kurs obsługi stacji paliw (LPG)
Uprawnienia energetyczne

 

Badania lekarskie i psychologiczne

W P.H.U. „ATUT” możesz liczyć na kompleksową usługę. Szkoleni przez nas kierowcy mogą skorzystać z naszej własnej Pracowni Psychologicznej oraz uzyskać skierowanie na badania lekarskie do współpracującej Przychodni Lekarskiej w celu wykonania badań niezbędnych do przystąpienie do kursu nauki jazdy, wykonywania zawodu kierowcy jak i pracy na stanowisku operatora sprzętu bliskiego czy obsługi urządzeń energetycznych.

Szerokie uprawnienia

Jesteśmy wpisani do Rejestru Wojewody Małopolskiego jako Ośrodek uprawniony do szkolenia kierowców do wykonywania zawodu w zakresie szkoleń Kwalifikacji Wstępnej, Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej, Kwalifikacji Wstępnej Uzupełniającej i Szkoleń Okresowych, zwanych przez kierowców zawodowych Szkoleniami na Przewóz Osób i Rzeczy.

Przewóz rzeczy lub osób
Kwalifikacja wstępna
Szkolenia okresowe

 

Chcesz wykonywać zawód Taksówkarza lub Przewoźnika Transportu Drogowego rzeczy i osób? Zapraszamy - przygotowujemy do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika i przewozu osób taksówką.

Szkolenia dla firm transportowych
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
Kurs na instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii

 

Oferujemy bardzo szeroki zakres szkoleń  po realnych cenach gwarantujących jakość szkolenia, właściwą ilość „wyjeżdżonych godzin” i godzin szkolenia teoretycznego na sprzęcie takim jaki posiada Ośrodek Egzaminacyjny: samochody osobowe, motocykle, samochody ciężarowe.

Pamiętaj! Niska cena to ostatnie kryterium wyboru oferty szkoleniowej, szczególnie w odniesieniu do nowych zasad egzaminowania w zakresie kursów nauki jazdy. W szkoleniach kierowców "tanio" to nie znaczy dobrze i rzetelnie. Za „atrakcyjną cenę" nie uzyskacie Państwo właściwego przygotowania do zdania egzaminu, a każda poprawka czy dodatkowe jazdy to dodatkowe koszty, które często znacznie podnoszą „niską” cenę wyjściową.

Jeśli szkolisz się u nas kompleksowo, zawsze masz możliwość uzyskania znacznej obniżki ceny kursów.

Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach na terenie Nowego Sącza do głównej siedziby przy ul. Borelowskiego 11, oddziału przy ul. Długosza 37 oraz do oddziału w Nowym Targu przy al. Tysiąclecia 73.

Oferta firmy

Kategoria B


samochód osobowy
 

Wymagania wstępne i podstawa prawna - zobacz

Prawo jazdy stwierdza posiadanie uprawnienia do kierowania:

 

 

  • pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla,
  • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu, o którym mowa w lit. a, oraz z przyczepy lekkiej,
  • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu, o którym mowa w lit. a, oraz z przyczepy innej niż lekka, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 4 250 kg (z zastrzeżeniem - zespół pojazdów, którego dopuszczalna masa całkowita przekracza 3,5 t, może kierować osoba, która zdała część praktyczną egzaminu państwowego, potwierdzoną wpisem do prawa jazdy),
  • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM,

 


Wymagania wstępne:

 

  • wiek*;
  • osoba, która nie ukończyła 18 lat, może rozpocząć kurs prawa jazdy za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna;
  • numer identyfikujący profil kandydata na kierowcę wydawany przez właściwy terytorialnie Wydział Komunikacji;
  • minimalna I wpłata od 100 zł;

 

* Kurs można rozpocząć nie wcześniej niż trzy miesiące przed wymaganym minimalnym wiekiem.

 

Liczba godzin zajęć:
   
Ilość zajęć teoretycznych 30 godzin
Ilość zajęć praktycznych

30 godzin - liczba godzin zajęć w zakresie części praktycznej szkolenia ulega zmniejszeniu o 10, jeżeli osoba posiada prawo jazdy kategorii B1.

 

Zdjęcia

Filmy

Frazy kluczowe

najlepsza szkola jazdy malopolskie Nowy Sącz, tania szkola jazdy malopolskie Nowy Sącz, osrodek szkolenia kierowcow Nowy Sącz, osrodek szkolenia kierowcow Nowy Sącz, osrodek szkolenia kierowcow Nowy Sącz, osk Nowy Sącz, nauka jazdy Nowy Sącz, prawo jazdy kat. B Nowy Sącz, prawo jazdy kat. C Nowy Sącz, prawo jazdy kat. E Nowy Sącz, jazdy doszkalajace Nowy Sącz, prawo jazdy Nowy Sącz, prawo jazdy wszystkie kategorie Nowy Sącz,