logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

P.W. -GALWANEX- EKSPORT-IMPORT S.C., Galwanizacja Lublin

adres UL. AKACJOWA 5 , JAKUBOWICE KONIŃSKIE, 21-003 CIECIERZYN
telefon (81) 501 20 60, (81) 501 25 87, 604 758 164, 602 253 801
email galwanex@op.pl, http://www.galwanizacjalubelskie.pl

Opis firmy

Galwanizacja w Lublinie

Cynkowanie i galwanizacja – ZAUFAJ naszemu DOŚWIADCZENIU!

→ Cynkowanie galwaniczne

 

Przedsiębiorstwo wielobranżowe GALWANEX z Lublina specjalizuje się w wytwarzaniu i nakładaniu zabezpieczeń i powłok antykorozyjnych, ochronnych i ozdobnych na wyroby metalowe. Przeprowadzamy cynkowanie detali metodą galwaniczną, polegającą na elektrolitycznym nakładaniu cienkiej warstwy powłoki metalicznej. Wykonujemy pokrycia ochronne o grubościach przewidzianych normami (NORMA 93743 dotycząca powłok cynkowych zgodna z nowymi przepisami prawnymi dotyczącymi galwanizerni obowiązującymi w Unii Europejskiej) lub wymaganiami naszych Klientów (od 5 µm do 30 µm).

 

→ Pasywacja – rzetelnie i terminowo

 

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz dysponujemy dużą mocą przerobową, co wpływa na KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI zamówień. Oferujemy KONKURENCYJNE CENY z pełną możliwością negocjacji!
 

→ Doświadczona cynkownia i galwanizernia

 

Świadczymy usługi galwaniczne już od 1986 roku. Siedziba firmy GALWANEX znajduje się w Lublinie, jednak przyjmujemy zlecenia z całego województwa lubelskiego. Długoletnie doświadczenie sprawia, że wykonywane przez nas powłoki galwaniczne charakteryzują się najwyższą jakością oraz cieszą uznaniem naszych Klientów.

 

Oferta firmy

Nasz zakład galwanizacyjny oferuje Państwu cynkowanie galwaniczne różnorodnych wyrobów metalowych i elementów żeliwnych. Wykonujemy:

→ cynkowanie galwaniczne
Cynkowanie galwaniczne to szereg operacji mających na celu pokrycie powierzchni przedmiotów stalowych cienką powłoką cynku w celu ochrony przed korozją elementów wystawionych na działanie warunków atmosferycznych.

→ cynkowanie z połyskiem
Jest to pokrywanie powierzchni przedmiotów stalowych powłokami błyszczącymi w celach dekoracyjnych. Lustrzany połysk powłok cynkowych można uzyskać tylko w kąpielach galwanicznych. Zabieg ten wykonuje się w przypadku cynkowania części stalowych lub żeliwnych przeznaczonych do powszechnego zastosowania.

→ cynkowanie zawieszkowe i bębnowe
Detale o dużych gabarytach cynkujemy metodą zawieszkową, natomiast detale drobne cynkowane są w bębnach.

→ cynkowanie elektrolityczne z chromianowaniem dekoracyjnym i grubowarstwowym
Polega na wytworzeniu bardzo cienkiej warstwy metalicznego chromu na podwarstwie niklu. Zabieg ten przeprowadza się w celach dekoracyjnych oraz zabezpieczenia powierzchni przed matowieniem i zwiększeniem odporności korozyjnej.

Chromowanie odbywa się metodą galwanizacji w tradycyjnej kąpieli opartej na bezwodniku kwasu chromowego, jak również nowoczesną metodą z kąpieli zawierającej nieszkodliwy chrom trójwartościowy.

Chromowanie w kąpieli trójwartościowej pozwala na uzyskanie bardzo jasnej powłoki o dużych wgłębieniach. Pozwala to na pokrycie warstwą chromu dekoracyjnego nawet bardzo skomplikowanych kształtów.

→ pasywacja stali nierdzewnej

Pasywacja jest to proces, w którym substancja aktywna chemicznie w danym środowisku wytwarza na swojej powierzchni powłokę pasywną, utworzoną z produktów reakcji chemicznej tej substancji z otoczeniem. Powłoka ta staje się całkowicie odporna na dalsze reakcje z tym środowiskiem i jednocześnie na tyle szczelna, że stanowi barierę ochronną dla reszty substancji, którą otacza.

→ pasywacja powłok
Jest to innowacyjna metoda zabezpieczania pokrytych cynkiem konstrukcji stalowych przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Powłoka cynkowa dodatkowo może zostać zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Posiadamy możliwość odwodorowywania detali po obróbce galwanicznej, co przy detalach hartowanych nie powoduje „kruchości” wodorowej.

 
 

→ Kielichy i bębny
Wykonujemy powłoki galwaniczne drobnych elementów w urządzeniach obrotowych, takich jak kielichy i bębny.

 

Oferujemy CYNKOWANIE:
• drobnych styków
• śrub
• gwoździ itp.

→ Wanny
Realizujemy również cynkowanie konstrukcji stalowych i dużych elementów w wannach.

 

Dysponujemy:
• wannami o długości 4800 mm, głębokości 1750 mm
i szerokości 750 mm kąpieli roboczej.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

Najlepsza galwanizacja lublin, tania galwanizacja lublin, galwanex Lublin, galwanizacja Lublin, usługi galwanizacyjne Lublin, cynkowanie Lublin, cynkowanie z połyskiem Lublin, ocynkowane Lublin, galwanizernia Lublin, pasywacja Lublin, pasywacja powłok Lublin, galwanex Lubelskie, galwanizacja Lubelskie, usługi galwanizacyjne Lubelskie, cynkowanie lubelskie, cynkowanie z połyskiem lubelskie, ocynkowane Lubelskie, galwanizernia Lubelskie, pasywacja Lubelskie, pasywacja powłok Lubelskie