logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

-Pokoje u Sołtysa- Kwatery agroturystyczne Goniądz

adres Dawidowizna 27, 19-110 Goniądz
telefon 606 365 503
email t.jedrzejczak@poczta.fm, http://www.dawidowizna.wirtualnabiebrza.pl

Opis firmy

Nasze Gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne znajduje się we wsi Dawidowizna - w centralnej części Biebrzańskiego Parku Narodowego. Przyjmujemy w nim Gości od 2001 roku. 

Malowniczy krajobraz naszej wsi, położonej przy lewym brzegu Biebrzy, cisza i spokój – pozwolą każdemu odpocząć i „naładować akumulatory” przed powrotem „w tryby cywilizacji”. 

Wokół domu ogród pełen kwiatów i zieleni, plac zabaw dla dzieci, grill, boisko do gry w koszykówkę. 

Dla zwolenników aktywnego wypoczynku: jazda konna, rowery i spacery oraz wędkowanie. 

Zapewniamy całodzienne wyżywienie produktami z własnego, ekologicznego gospodarstwa (wędliny, regionalne wyroby, kuchnia tradycyjna itp.). 

Specjalnością Gospodyni jest przepyszna szarlotka a Gospodarz zawsze znajdzie kropelkę „Dziabnięcia Bociana” - dla gości utrudzonych wędrówkami po nadbiebrzańskich bezdrożach.

Oferta firmy


* nasze gospodarstwo, położone w centralnej części Biebrzańskiego Parku Narodowego jest doskonałą bazą do wypadów w różne części Biebrzańskiej Krainy 
* 150 m od rzeki Biebrzy - 3 km od Goniądza 
* pokoje 2,3 i 4 - osobowe, w tym 2 i 4 -osobowe z łazienkami, pozostałe z dostepem do dwóch łazienek, dostęp do kuchni (do 18 miejsc) 
* wyżywienia we własnym zakresie lub z naszego gospodarstwa 
* łódka i gril (ognisko) w cenie noclegu (30-35zł od osoby za noc) 
* możliwość wynajęcia bryczki, rowerów, kajaków, loty balonem, 
* możliwość wynajęcia przewodnika po Biebrzańskim Parku Narodowym i Twierdzy w Osowcu 
* Gospodarz serwuje nalewkę "Dziabnięcie Bociana" 

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

pokpoje u sołtysa jędrzejczak, anna tomasz jędrzejczak goniądz, kwatery agroturystyczne goniądz, kwatery agroturystyczne dawidowizna, najlepsze wakacje goniądz, najlepsze wakacje dawidowizna, wakacje z rodziną goniądz, agrotrystyka goniądz, nocleg goniądz, najlepszy nocleg goniądz, noclegi goniądz, najlepsze noclegi goniądz, nocleg z restauracją goniądz, wakacje z wyżywieniem goniądz, najlepsze wakacje z wyżywieniem, anna i tomasz jędrzejczak