logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

POMOC DROGOWA ŁOMŻA JÓZEF DOBROWOLSKI

adres UL. RYBAKI 6, 18-400 ŁOMŻA
telefon 502 263 962
email lomzapomoc@poczta.onet.pl, http://pomocdrogowa.lomza.pl/

Opis firmy

 Firma Pomoc Drogowa Józef Dobrowolski działa w województwie podlaskim, w miejscowości Łomża. Jest firmą rodzinną. Istnieje na rynku od 1977r. Jej założycielem jest Józef Dobrowolski. 
   Pierwsze dwa lata działalności upłynęły we współpracy i pod patronatem PZMOT-u. Przez kolejne firma stała się samodzielnym podmiotem gospodarczym. Na dzień dzisiejszy współpracujemy ze wszystkimi firmami Assistance. Świadczymy całodobową pomoc w zakresie holowania pojazdów. Zapewniamy profesjonalną pomoc na drodze. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Gwarantujemy przewóz osób oraz parking strzeżony. W swojej ofercie posiadamy cztery pojazdy zastępcze. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem pojazdów. Dodatkowo od kilku lat rozszerzyliśmy nasze usługi o prace z użyciem dźwigu. Wśród pojazdów holowniczych znajdują się dwa ciężkie holowniki oraz dźwig do pojazdów ciężarowych a także cztery pojazdy do obsługi pojazdów osobowych oraz dostawczych. 
   Nie stoimy w miejscu. Idziemy do przodu jeśli chodzi o jakość świadczonych usług i wymianę sprzętu na nowszy i solidniejszy. 
   Wzbogacamy nasze doświadczenia, ale też wiedzę, zdobywając nowe certyfikaty związane z naszą pracą między innymi z licencją na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy. 
   Zadowolony klient to taki, który otrzyma solidną i fachową pomoc na drodze. Zawsze staramy się oferować ją naszym klientom.

Oferta firmy

Oferta:

 

Holowanie pojazdów

Zjawiamy się tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa czy holowanie pojazdu. Przybywamy na czas o każdej porze, ponieważ jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku
 
 

Naprawy na drodze

Często wiele awarii, z którymi Państwo się spotykacie jest możliwych do naprawienia na drodze. Jeśli jest tylko taka możliwość na pewno będziemy w stanie Państwu pomóc na miejscu. Zaoszczędzi to nie tylkoczas ale i pieniądze.

Awaryjne otwieranie pojazdów

Zatrzasnąłeś klucze w samochodzie? Zaciął Ci się zamek? 

Kiedy pojawia się problem z zatrzaśniętymi w samochodzie kluczami najczęściej Klienci wybijają w nim szybę - narażając się na wysokie koszty naprawy i niebezpieczeństwo (nie zawsze taką szybę wstawimy "od ręki"). 
 

Transport osób

Nasza firma dysponuje osobowym pojazdem technicznym, który najczęściej wykorzystywany jest do przewozu osób biorących udział w zdarzeniu drogowym. 
 

Wynajem pojazdów osobowych

Zepsuł Ci się samochód? Nie masz czym dojechać do pracy? Chcesz wyjechać na urlop? 

Oferujemy możliwość wypożyczenia jednego z czterech aut osobowych (modele Ford Focus, Opel Astra, Skoda Fabia) będących na wyposażeniu naszej firmy. Najmu można dokonać na kilka dni lub długoterminowo. Wszystko zależy od Państwa aktualnego za­po­trze­bo­wania. Dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych oczekiwań.
 

Możliwość korzystania z samochodu zastępczego

Często tak się zdarza, ze uczestnik kolizji drogowej ze względu na poważne uszkodzenia auta nie może się nim dalej poruszać. Jeżeli znajduje się w znacznej odległości od domu lub też odbywa podróż służbową będzie potrzebował auta zastępczego. Nasza firma dbając o kompleksowe zaspokajanie nagłych potrzeb Klientów pozostawia do ich dyspozycji auta zastępcze, które można wypożyczyć zaraz po zdarzeniu drogowym.
 

Własny parking strzeżony

Udostępniamy swoim Klientom własny parking strzeżony, dzięki czemu uszkodzone auta i inne mienie w nich pozostawione jest zawsze bezpieczne. Dzięki temu auta od chwili zdarzenia drogowego przez cały czas pozostają pod naszą opieką a klienci mogą być o nie spokojni wracając do domu lub kontynuując podróż przy użyciu samochodów zastępczych.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

pomoc drogowa łomża, pomoc drogowa podlaskie, najlepsza pomoc drogowa łomża, najlepsza pomoc drogowa podlaskie, najszybsza pomoc drogowa łomża, najszybsza pomoc drogowa podlaskie, holowanie pojazdów podlaskie, holowanie pojazdów łomża, naprawy na drodze podlaskie, awaryjne otwieranie pojazdów podlaskie, najtańsze awaryjne otwierane pojazdów podlaskie