logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

PRACOWNIA STOLARKI MEBLOWEJ SLAVIC KIELCE SŁAWOMIR SKOWRON

adres UL. PODKLASZTORNA 68A lok.3, 25-714 KIELCE
telefon 666 320 588
email psmslavic@interia.pl, http://frontymeblowe.org.pl/

Opis firmy

Pracownia Stolarki Meblowej „Slavica” to firma z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie, głównie mebli kuchennychmebli łazienkowych, w zabudowach wnętrz. Siedziba firmy mieści się w Kielcach, jednak obszar naszego działania obejmuje całe województwo świętokrzyskie.

Stolarką meblową zajmujemy się z pasją, umiejętnie łącząc tradycje stolarskie z nowoczesnymi trendami. Dbamy o każdy detal, aby tworzone przez nas meble na zamówienie zachwycały swym kunsztem i estetyką. Dążymy do tego, aby nasze meble kuchenne wypełniały każdą kuchnię powiewem rodzinnej atmosfery, meble łazienkowe – pomagały tworzyć relaksujący klimat, skłaniający do odpoczynku po trudach dnia codziennego, zaś meble do sypialni wypełniały pokój nastrojowym ciepłem.

Oferta firmy

Polecamy bogatą ofertę:

mebli kuchennych,

mebli łazienkowych,

mebli do sypialni,

zabudowy wnęk.

 

Zakres usług:

lakierowanie frontów meblowych (w dowolnym wymiarze od 140x140 mm):

matowych,

z połyskiem,

forniry,

z drewna.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

stolarka meblowa kielce, meble na zamówienie kielce, meble kuchenne kielce, meble łazienkowe kielce, zabudowa wnęk kielce, meble do sypialnie kielce, lakierowanie frontów meblowych kielce, najlepszy sklep z meblami kielce, najtańszy sklep z meblami kielce