logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

SKLEP ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ \”EKO-LAND\”

adres ul. Sawy 5/6b, 20-246 LUBLIN
telefon 694155922
email sklep@ekoland.lublin.pl, http://ekoland.lublin.pl

Opis firmy

Firma Pro-Tech założona została w styczniu 2013 roku. Zajmuje się sprowadzaniem na polski rynek produktów ekologicznych, starając się w jak największym stopniu spełnić oczekiwania Klientów. Współpracuje zarówno ze znanymi firmami z całej Unii Europejskiej jak i lokalnymi producentami zdrowej żywności.

Naszym priorytetowym polem działania jest sprzedaż wysoko wyselekcjonowanych produktów naturalnych najwyższej jakości. 

Najważniejszym elementem życia każdego człowieka jest jego zdrowie – jest to niezaprzeczalny fakt, z którym nie sposób byłoby się sprzeczać. Zdrowia trzeba szukać we wszystkim, co robimy – od tego, w jaki sposób śpimy, aż po to, gdzie i w jaki sposób spędzamy swój czas. Tak naprawdę jednak największe znaczenie w tym kontekście ma jedzenie. To, co wkładamy do ust może być dla naszego organizmu równie dobrze zbawienne, jak i szkodliwe.

Łatwiej wpadasz w złość i szybciej się męczysz? Chcesz schudnąć, a brak ci motywacji do działania? Jak nie dać się sezonowej depresji? Sposobów jest wiele. Pamiętaj jednak zawsze że niezmiernie istotną rolę odgrywają: właściwie zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.

O niezliczonych właściwościach roślin i ziół rozprawiano już w starożytności. Hipokrates powiedział: "Lekarz leczy, natura uzdrawia". I my powinniśmy brać pod uwagę jego słowa, poszukując sprawdzonego sposobu na pokonanie wielu problemów zdrowotnych.

Ogromna moc i właściwości lecznicze tkwiące w ziołach i innych produktach naturalnych znane były już w czasach starożytnych. Nasi przodkowie, umiejętnie wykorzystując odpowiednie składniki, potrafili w pełni zadbać o swoje zdrowie i urodę, korzystając jedynie z leków na bazie ziół. Dzisiaj - w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów oferujemy szeroki wybór preparatów opartych na składnikach naturalnych.

Naszym zadaniem jest pomoc osobom, które z powodu szybkiego tempa życia, stresu, braku ruchu i stosowania niewłaściwej diety, tracą odporność oraz stają się podatne na choroby cywilizacyjne a także szybkie starzenie się organizmu. Swoim klientom oferujemy bezpieczne, skuteczne i w 100%produkty ekologiczne, które poprzez działanie na ludzki organizm, pozwolą im prowadzić normalne życie, eliminując uciążliwe dolegliwości, jak również minimalizując szkodliwy wpływ zanieczyszczonego środowiska

Nasza firma jest kompleksowym dostawcą asortymentu mniej i bardziej znanych producentów.

Wszystkie produkty ekologiczne wytwarzane są wyłącznie z surowców naturalnych gwarantujących ich najwyższą jakość. Nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników, cukru, soli i aromatów. Dzięki naturalnym składnikom są doskonale przyswajane przez organizm i bezpieczne dla zdrowia. Spożywanie żywności ekologicznej jest sposobem na zachowanie zdrowia i ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska.

 

Oferta firmy

Brak dodanej oferty.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

sklep EKO-LAND, sklep ze zdrową żywnością, sklep z żywnością ekologiczną, sklep EKO, zdrowa żywność, zdrowa żywność Lublin, żywność ekologiczna, żywność dla diabetyków, żywność bezglutenowa, żywność dla wegan, żywność dla wegetarian, żywność niskobiałkowa, naturalne produkty wspomagające odchudzanie, produkty na odchudzanie, zioła, naturalne przyprawy, przyprawy bez chemii, żywność bez chemii, żywność wolna od GMO, żywność ekologiczna Lublin, sprzedaż suplementów diety, suplementy diety lublin, tenie suplementy diety, polecane sklepy ze zdrową żywnością, gdzie kupć żywność ekologiczną, żywność bezglutenowa, produkty sojowe, dżemy i konfitury ekologiczne, kasze ekologiczne, mąki ekologiczne, makarony bezglutenowe, makarony niskobiałkowe, makarony bez konserwantów, miody ekologiczne, nasiona na kiełki, pieczywo bezglutenowe, pieczywo niskobiałkowe, kawy ziołowe, herbaty ziołowe, naturalne produkty dla dzieci, żywność ekologiczna dla dzieci, zdrowe przekąski dla dzieci, produkty śniadaniowe dla dzieci, ekologiczne produkty śniadaniowe