logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ”GRACHO” JANUSZ GRASZEK

adres ul. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 15, 14-200 Iława
telefon 693 527 204
email serwis@gracho.pl, http://www.kasy-fiskalne.ilawa.pl/

Opis firmy

Firma Gracho zajmuje się od 14 lat rynkiem fiskalnym.
W swoich usługach oferujemy:
* kasy fiskalne
* czytniki kodów kreskowych
* systemy sklepowe
* dojazd do klienta
* gwarancja
* profesjonalne i rzetelne podejście do klienta
* serwis 24 h

NOWOŚĆ!!!
Oprogramowania do sprzedaży w sklepach, restauracjach, batach itp.

Oferta firmy

Zaopatrujemy w urządzenia fiskalne zarówno małe sklepy, jaki i salony fryzjerskie, kosmetyczne, firmy usługowe oraz gabinety lekarskie, apteki, parkingi, stacje paliw, taksówki, restauracje, hotele, jak i duże przedsiębiorstwa. Dla każdej branży jesteśmy w stanie dopasować optymalne rozwiązania.

Na wszystkie oferowane przez nas produkty udzielamy długoterminowej gwarancji (jej okres uzależniamy przede wszystkim ustaleniami z producentem). Jako firma profesjonalna i wychodząca naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, zapewniamy kompleksowe naprawy w czasie trwania gwarancji, jak i serwis pogwarancyjny. Zapewniamy Państwu okresowe przeglądy techniczne.

Zapewniamy szeroki wybór kas przenośnych i małych kas fiskalnych.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • wieloletnie doświadczenie w branży
 • udzielanie atrakcyjnych rabatów dla stałych klientów
 • konkurencyjne ceny produktów
 • doskonała znajomość rynku
 • fachowe doradztwo dla każdego klienta
 • atrakcyjne systemy sprzedażowe
 • wysoka jakość oferowanych produktów
 • udzielanie gwarancji na każde urządzenie
 • współpraca z wiodącymi producentami
 • dostosowanie się do potrzeb oraz możliwości finansowych klienta
 • atrakcyjne systemy zapłaty
 • indywidualne podejście do klienta

 

Posnet Thermal HD

Cena: 2999,00 PLN (z wyświetlaczem standardowym)
Cena: 3099,00 PLN (z wyświetlaczem wolnostojącym)
Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska SA odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.
Drukarka do zadań specjalnych

Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

POSNET NEO XL EJ

Cena: 2399,00 PLN (wersja standard)
Cena: 3099,00 PLN (wersja Plus)
Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska SA odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.

Posnet NEO XL to nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową do 60 000 PLU w wersji Plus, oraz 30 000 PLU w wersji standard. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu. Kasę wyposażono w port Ethernet, który pozwala na równoczesną zdalną komunikację z programem magazynowym, systemem monitoringu oraz odczyt kopii elektronicznej.

Edycja baz danych i konfiguracja NEO XL odbywa się bez przerywania pracy kasjera, co zwiększa komfort pracy i efektywność wykorzystania urządzenia w placówce handlowej.
Posnet NEO XL to nowoczesne, efektywne i optymalne rozwiązanie dla Twojego sklepu.

POSNET MOBILE HS EJ

Cena: 1299,00 PLN
Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska SA odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.

Najmniejsza kasa fiskalna na rynku

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.
Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

kasy fiskalne Iława, drukarka fiskalna Iława, serwis kas fiskalnych warmińsko-mazurskie, systemy sklepowe Iława warmińsko-mazurskie, oprogramowania sklepowe, wagi sklepowe, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ”GRACHO” JANUSZ GRASZEK, serwis@gracho.pl, kasy-fiskalne.ilawa.pl, NIP 7440006080, ul. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 15 Iława, najlepsze kasy fiskalne