logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE -BUDOTRANS- JAN ŁAKOMIEC

adres RUDA STRAWCZYŃSKA 4 A, 26-067 STRAWCZYN
telefon (41) 303-80-23, (41) 303 86 06, 605-312-723, 605-312-939
email biuro@budotrans.com.pl, http://www.budotrans.com.pl

Opis firmy

Firma powstała w 1991r w Kielcach jako firma transportowa.
Do 2000r świadczyliśmy usługi transportowe samochodami samowyładowczymi i plandekami.
W 1999 r. zmieniliśmy siedzibę firmy, inwestując w obiekt położony 20km od Kielc, w Rudzie Strawczyńskiej, oraz zakres naszych usług nadal pozostając w branży motoryzacyjnej,
zajmując się sprzedażą resorów, części zamiennych nowych i używanych do samochodów ciężarowych oraz naczep
producji zachodniej. W 2000 r. poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż materiałych budowlanych i wykończeniowych.
W 2010 r. rodzieliliśmy działania między dwie firmy: BUDOTRANS, oraz BUDOTRANS BIS - która działa po dziś dzień i prężnie się rozwija w segmencie budowlanym prowadząc nowoczesny samoobsługowy Market Budowlany.
W 2011 r. Dołączyła kolejna firma - BUDOTRANS TRUCKS - wprowadzając do oferty używane samochody ciężarowe oraz naczepy importowane z zachodu.
 
 
Jesteśmy objęci programem rzetelna firma:

Oferta firmy

BUDOTRANS  to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów sprzedaży bezpośredniej i internetowej oferujący oryginalne i zamienne części do pojazdów ciężarowych oraz naczep wszystkich marek. Nasze punkty sprzedaży znajdują się w RUDZIE STRAWCZYŃSKIEJ k/kielc i w OPOCZNIE. Oprócz części posiadamy również praktycznie każdy resor, pióro resorowe, które są dostępne w siedzibie naszej firmy "od ręki".  Posiadamy również możliwość dorobienia na podstawie uszkodzonego egzemplarza - resoru który może być niedostępny lub wycofany z produkcji.

Posiadamy w sprzedaży używane ciągniki siodłowe oraz naczepy sprowadzane z zagranicy. W ofercie kilkanaście modeli o różnych normach emisji spalin. Oferta stale się powiększa.

 

 Market budowlany BUDOTRANS BIS oferuję klientom pełen wachlarz artykułów dla domu i ogrodu. Oferta Marketu składa się z artykułów z branży budowlanej, wykończeniowo - dekoracyjnej, wyposażenia łazienki i kuchni, elektryczno - oświetleniowej, metalowej, elektronarzędzi, artykułów sezonowych i pielęgnacji ogrodu. Szeroki wachlarz produktów skonstruowany jest tak abyście w jednym miejscu mogli kupić wszystko, co jest potrzebne do budowy lub remontu. Dzięki temu oszczędzając pieniądze i cenny czas. Nasz personel jest zawsze obok Państwa, potrafiąc skutecznie doradzić. Dla Waszej wygody dysponujemy samochodami dostawczymi aby dostarczyć Państwa zakupy pod wskazany adres. Szczególnie zapracowani mają możliwość składania zamówień przez telefon.

Dla nas każdy Klient jest naprawdę ważny.

 

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

budotrans strawczyn, jan łakomiec budotrans, ruda strawczynska budotrans, autoczęści strawczyn, resory strawczyn, resory do aut strawczyn, samochody ciezarowe strawczyn, naczepy ciezarowe strawczyn, naczepy strawczyn, najlepsze autoczesci strawczyn, czesci do samochodów ciezarowych strawczyn, turbosprezarki strawczyn, czesci zamienne do ciezarowek strawczyn, sklep budowlany strawczyn, materiały budowlane strawczyn, budowlanka strawczyn