logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Rozalia FRYC - Usługi Gastronomiczne, Restauracja -Myśliwska- Zator

adres UL. RYNEK 11, 32-640 ZATOR
telefon 696 433 863, (33) 841 21 25
email biuro@restauracja-mysliwska.pl, http://www.restauracja-mysliwska.pl

Opis firmy

Nasz Hotel

W sumie do dyspozycji gości jest 30 miejsc noclegowych, w tym: apartament, pokoje jedno-, dwu-, trzy-, czerto i wieloosobowe.
W pokojach znajduje się telewizor i radio. 

Dysponujemy też pokojami z klimatyzacją oraz dostępem do internetu.

Dla grup zorganizowanych oraz przy dłuższym pobycie ceny do negocjacji.
 

 

 

 

 

Restauracja Myśliwska ulokowana jest w XIX-wiecznej kamienicy przy Rynku w Zatorze - małym miasteczku o ponad 700-letniej historii. W pobliżu restauracji znajduje się zamek z XV w. (w późniejszym okresie przebudowany na neogotycki pałac) oraz kościół z XIV w.

Zator to także serce Doliny Karpia, turystycznego mikroregionu obejmującego setki hektarów stawów hodowlanych rozciągających się w dolinie Wisły, Skawy i Wieprzówki. W tutejszych stawach od czasów średniowiecza hodowana jest najszlachetniejsza odmiana karpia - karp królewski, poszukiwany i ceniony przez smakoszy ryb w całej Polsce. Dania z ryb w tym karpia królewskiego są, obok dziczyzny, jedną ze specjalności naszej restauracji. 

Na zatorskim Rynku co roku obchodzone jest "Święto Karpia". Na to trzydniowe wydarzenie artystyczno-kulinarne składają się różnego rodzaju koncerty, turnieje, pokazy artystyczne, rajdy rowerowe, kulinarne prezentacje i wiele innych ciekawych atrakcji.

W regionie wytyczonych jest też wiele kilometrów ścieżek pieszych i rowerowych usianych tablicami informacyjnymi, pozwalającymi aktywnie spędzić czas zapoznając się jednocześnie z urokami tutejszej przyrody oraz ciekawą historią regionu.

Restauracja może być też dobrą bazą wypadową do odwiedzenia pobliskich Wadowic (14km), Oświęcimia (17km) lub Krakowa (49km).

Oferujemy:

  • tradycyjną kuchnie polską, dania regionalne, specjalność: dziczyzna, potrawy z ryb - karp po zatorsku,
  • profesjonalną organizacje przyjęć okolicznościowych na życzenie klienta (przyjęcia weselne, bale, komunie itp.),
  • miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowych,
  • możliwość zaparkowania w bezpiecznym miejscu,
  • miłą, domową atmosferę.

Oferta firmy

Restauracja

Liczba miejsc: 130, średnia cena obiadu 15 zł, pełne wyżywienie od 25 zł, tradycyjna kuchnia polska, dania regionalne, specjalność: dziczyzna, potrawy z ryb - karp po zatorsku; organizacja przyjęć okolicznościowych na życzenie klienta; Restauracja została nominowana do konkursu Wielkie Odkrywanie Małopolski.

Zdjęcia

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

hotel zator, najlepszy hotel zator, tani hotel zator, najlepszy hotel małopolskie, hotel z restauracją zator, hotel z restauracją małopolskie, restauracja zator, najlepsza restauracja zator, rozalia fryc zator, restauracja mysliwska zator, jedzenie zator, smaczny obiad zator, restauracja zator rynek, kuchnia polska zator, dania regionalne zator, dziczyzna zator, potrawy z ryb zator, karp po zatorsku, przyjęcia okolicznościowe zator, komunie zator, imprezy okolicznosciowe zator, wynajem restauracji zator, impreza w zatorze, gastronomia zator, uslugi gastronomiczne zator