logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI - CHOROBY PŁUC - DR N MED. MAŁGORZATA JĘDRZEJCZAK

adres ul, Romualda 3 oraz: ul. Wojska Polskiego 51, ul. Ogrodowa 11, 25-322 KIELCE
telefon tel. kom 502 683 244 tel (41) 343 11 60
email , http://pracowniasnu.pl/

Opis firmy

Pracownia Badań Snu działa obecnie przy  Oddziale Wewnętrznym Szpitala MSW w Kielcach.

Wykonujemy pełne badanie polisomnograficzne (PSG), jedyne badanie w pełni wiarygodne w diagnostyce chrapania i bezdechów.


Prowadzimy również leczenie przy użyciu aparatów CPAP.

Pracownia działała uprzednio w Szpitalu w  Czerwonej Górze.


Prowadzona jest od 2004 r. przez doświadczonych lekarzy w zakresie diagnozowania i leczenia zaburzeń oddychania w czasie snu - dr med. Małgorzatę Jędrzejczak i lek. med. Judytę Mularczyk. Do 2010 roku w Pracowni przebadano i leczono ok. 2000 chorych.


Do Poradni Zaburzeń Oddychania w Czasie Snu powinny zgłosić  się osoby mające objawy sugerujące OBS, tzn. chrapiące, z nadwagą lub otyłe, z sennością  dzienną, kłopotami  z koncentracją, zaburzeniami  pamięci, spadkiem libido.


Diagnostyki wymagają również pacjenci otyli lub z nadwagą, ze współistniejącymi schorzeniami układu krążenia, zwłaszcza z nadciśnieniem i zaburzeniami rytmu serca; z  przebytym incydentem zakrzepowo – zatorowym, np. udar mózgu, z niedoczynnością tarczycy, cukrzycą, zespołem metabolicznym  - niezależnie od tego, czy mają objawy OBS.

Zgłoś się do nas na leczenie chrapania w Kielcach!

Oferta firmy

Brak dodanej oferty.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

alergia leczenie kielce, szczepionki na alergie, choroby pluc kielce, zaburzenia snu kielce, ukowiscydoza, astma oskrzelowa kielce, zapalenie pluc, chrapanie, leczenie chrapania kielce, leczenie astmy kielce, astma kielce, leczenie alergii kielce, alergolog kielce, dobry pulmonolog kielce, pulmonolog kielce