logo
Wyznacz trasę: Pokaz trasę
Oceń firmę :

Tokyo Sushi Sp. z o. o. Białystok

adres ul. Jurowiecka 52, 15-101 Białystok
telefon 790467546
email biuro@tokyosushi.eu, http://www.tokyosushi.eu/

Opis firmy

Tokyo Sushi powstało w 2008 roku z pasji kulinarnego dalekiego wschodu.  To tutaj, zamiłowanie do sztuki podania potrawy jest równie ważne jak jej smak oraz świeżość.. Nasze sushi robimy z produktów o najwyższej jakości.

Oferujemy naszym gościom różnorodny wybór smaków i form sushi, począwszy od tradycyjnych maków, nigiri, po tempury oraz wszelakie sashimi i gunkany przygotowywane z najświeższych ryb i owoców morza. Szereg atrakcyjnych ofert i kulinarnych promocji przygotowano by zaspokoić naszych, nawet najbardziej wymagających klientów.

Organizujemy warsztaty, pokazy ,szkoły sushi a także oferujemy cateringi oraz bony podarunkowe które są doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższych lub upominek od firmy.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego lokalu i mamy nadzieje, że jak skosztują państwo wyśmienitych potraw przygotowywanych przez wykwalifikowanych Sushi Chefów  to poznają i pokochają smak prawdziwej Japonii i z chęcią do nas wrócą.

Załoga Tokyo Sushi.

Oferta firmy

Brak dodanej oferty.

Zdjęcia

Brak dodanych zdjęć.

Filmy

Brak dodanych filmów

Frazy kluczowe

tokyo sushi białystok, restauracja tokyo sushi bialystok, najlepsze sushi w bialymstoku, najlepsze sushi z bialegostoku, najlepsze sushi podlaskie, najlepsze suszi bialystok, restauracja sushi białystok, sushi maki bialystok, sushi nigir bialystok, sushi tempury bialystok, sushi sashimi bialystok, gunkany bialystok, catering sushi bialystok, sushi chefów bialystok